Norwich – Burnley Maç Tahmini
Championship · 29 Ağustos 2026 17:00 · Sonuç 4-1. Tahminimiz: Norwich kazanır (%40) · oran 2.35. En olası seçim 1.5 Üst %78 (oran ~1.29). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Norwich 1.55 – 1.38 Burnley
En olası skorlar
1-1 12%2-1 9%1-2 8%1-0 8%0-1 7%
Neden?
- Form: Norwich son 5 maçta ortalama 0.8 puan, Burnley 0.6 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Norwich maç başına 0.89 gol beklentisi (xG) üretiyor, Burnley 0.98. Savunmada Norwich 2.36, Burnley 2.13 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%43); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Norwich 1.6 – Burnley 1.4; 2.5 üstü ihtimali %56, karşılıklı gol %59.
Norwich – Burnley geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Norwich 2 galibiyet, 1 beraberlik, Burnley 5 galibiyet. Maç başına ortalama 2.38 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-29 | Championship | Norwich – Burnley | 4-1 | Norwich kazandı |
| 2025-04-11 | Championship | Burnley – Norwich | 2-1 | Burnley kazandı |
| 2024-12-15 | Championship | Norwich – Burnley | 1-2 | Burnley kazandı |
| 2023-02-04 | Championship | Norwich – Burnley | 0-3 | Burnley kazandı |
| 2022-10-25 | Championship | Burnley – Norwich | 1-0 | Burnley kazandı |
| 2022-04-10 | Premier League | Norwich – Burnley | 2-0 | Norwich kazandı |
| 2021-10-02 | Premier League | Burnley – Norwich | 0-0 | Beraberlik |
| 2020-07-18 | Premier League | Norwich – Burnley | 0-2 | Burnley kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.34 | 3.65 | 3.20 | 1.83 | 2.12 |
| Bet365 | 2.20 | 3.60 | 3.00 | 1.80 | 2.00 |
| Bet&Win | 2.35 | 3.50 | 2.90 | — | — |
| BetVictor | 2.25 | 3.50 | 3.00 | — | — |
| Betfred | 2.25 | 3.60 | 3.00 | — | — |
| Paddy Power | 2.20 | 3.50 | 3.00 | — | — |
| SkyBet | 2.20 | 3.50 | 3.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Norwich – Burnley maçını kim kazanır?
Modelimize göre norwich kazanır ihtimali %40; beraberlik %29.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %59. Gol beklentisi Norwich 1.55 – 1.38 Burnley.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %56, alt %44. 1.5 üst %78, 3.5 üst %30.
Norwich – Burnley maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Norwich 2, Burnley 5 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.38 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
29 Ağustos 2026 günü diğer Championship maçları
- Derby – Swansea 3.5 gol altı %76
- Middlesbrough – West Brom 1.5 gol üstü %76
- Wolves – Stoke 1.5 gol üstü %78
- Blackburn – QPR 3.5 gol altı %75
- Bolton – Lincoln 3.5 gol altı %75
- Bristol City – Portsmouth 3.5 gol altı %76
- Cardiff – Sheffield United 1.5 gol üstü %79
- Charlton – Preston 3.5 gol altı %78
- Norwich – Burnley 1.5 gol üstü %78
- Southampton – Millwall 1.5 gol üstü %78
Günün en güçlü tahminleri
- Celtic – Falkirk 3.5 gol altı %93
- Dortmund – Hamburg 3.5 gol altı %91
- Zwolle – Nijmegen 1.5 gol üstü %89
- AZ Alkmaar – Go Ahead Eagles 3.5 gol altı %87
- Elversberg – Leverkusen 1.5 gol üstü %87
- Cercle Brugge – Lommel SK 1.5 gol üstü %86
- RB Leipzig – M'gladbach 1.5 gol üstü %86
- Galatasaray – Goztep 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Norwich maç tahminleri ve form
- Burnley maç tahminleri ve form
- Championship tahminleri ve puan durumu
- 29 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
