Cercle Brugge – Lommel SK Maç Tahmini
Pro League · 29 Ağustos 2026 21:45 · Sonuç 0-1. Tahminimiz: Cercle Brugge kazanır (%65) · oran 1.60. En olası seçim 1.5 Üst %86 (oran ~1.18). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Cercle Brugge 1.85 – 0.69 Lommel SK
En olası skorlar
1-0 14%2-0 13%1-1 11%2-1 9%0-0 8%
Neden?
- Form: Cercle Brugge son 5 maçta ortalama 0.4 puan, Lommel SK 1.3 — Lommel SK formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%64); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Cercle Brugge 1.9 – Lommel SK 0.7; 2.5 üstü ihtimali %47, karşılıklı gol %61.
Cercle Brugge – Lommel SK geçmiş maçları (H2H)
Son 1 karşılaşma: Cercle Brugge 0 galibiyet, 0 beraberlik, Lommel SK 1 galibiyet. Maç başına ortalama 1.0 gol, karşılıklı gol oranı %0, 2.5 üst %0.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-29 | Pro League | Cercle Brugge – Lommel SK | 0-1 | Lommel SK kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.60 | 4.60 | 6.00 | 1.54 | 2.62 |
| Bet365 | 1.50 | 4.33 | 5.25 | 1.50 | 2.50 |
| Bet&Win | 1.55 | 4.50 | 5.50 | — | — |
| BetVictor | 1.50 | 4.33 | 5.25 | — | — |
| Betfred | 1.50 | 4.33 | 5.50 | — | — |
| Paddy Power | 1.44 | 4.40 | 5.50 | — | — |
| SkyBet | 1.44 | 4.20 | 5.25 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Cercle Brugge – Lommel SK maçını kim kazanır?
Modelimize göre cercle brugge kazanır ihtimali %65; beraberlik %21.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %61. Gol beklentisi Cercle Brugge 1.85 – 0.69 Lommel SK.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %47, alt %53. 1.5 üst %86, 3.5 üst %42.
Cercle Brugge – Lommel SK maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 1 karşılaşmada Cercle Brugge 0, Lommel SK 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %0.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Orta. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
29 Ağustos 2026 günü diğer Pro League maçları
- RAAL La Louviere – Mechelen 3.5 gol altı %79
- Kortrijk – Charleroi 1.5 gol üstü %77
- Cercle Brugge – Lommel SK 1.5 gol üstü %86
- Oud-Heverlee Leuven – Standard 1.5 gol üstü %74
Günün en güçlü tahminleri
- Celtic – Falkirk 3.5 gol altı %93
- Dortmund – Hamburg 3.5 gol altı %91
- Zwolle – Nijmegen 1.5 gol üstü %89
- AZ Alkmaar – Go Ahead Eagles 3.5 gol altı %87
- Elversberg – Leverkusen 1.5 gol üstü %87
- RB Leipzig – M'gladbach 1.5 gol üstü %86
- Galatasaray – Goztep 1.5 gol üstü %84
- Heidenheim – Dresden 1.5 gol üstü %83
İlgili sayfalar
- Cercle Brugge maç tahminleri ve form
- Lommel SK maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 29 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
