Watford – West Ham Maç Tahmini
Championship · 29 Ağustos 2026 17:00 · Sonuç 1-1. Tahminimiz: West Ham kazanır (%54) · oran 1.91. En olası seçim 1.5 Üst %81 (oran ~1.23). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Watford 1.19 – 1.97 West Ham
En olası skorlar
1-1 10%1-2 10%0-2 8%0-1 8%1-3 6%
Neden?
- Form: Watford son 5 maçta ortalama 0.8 puan, West Ham 0.8 — form dengeli.
- Güç farkı belirgin: West Ham güç puanında 113 puan önde.
- Hücum: Watford maç başına 0.97 gol beklentisi (xG) üretiyor, West Ham 1.46. Savunmada Watford 1.88, West Ham 1.63 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%52); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Watford 1.2 – West Ham 2.0; 2.5 üstü ihtimali %61, karşılıklı gol %60.
Watford – West Ham geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Watford 1 galibiyet, 1 beraberlik, West Ham 6 galibiyet. Maç başına ortalama 3.12 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-29 | Championship | Watford – West Ham | 1-1 | Beraberlik |
| 2022-02-08 | Premier League | West Ham – Watford | 1-0 | West Ham kazandı |
| 2021-12-28 | Premier League | Watford – West Ham | 1-4 | West Ham kazandı |
| 2020-07-17 | Premier League | West Ham – Watford | 3-1 | West Ham kazandı |
| 2019-08-24 | Premier League | Watford – West Ham | 1-3 | West Ham kazandı |
| 2019-05-12 | Premier League | Watford – West Ham | 1-4 | West Ham kazandı |
| 2018-12-22 | Premier League | West Ham – Watford | 0-2 | Watford kazandı |
| 2018-02-10 | Premier League | West Ham – Watford | 2-0 | West Ham kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 4.20 | 4.00 | 1.91 | 1.68 | 2.36 |
| Bet365 | 3.90 | 3.80 | 1.79 | 1.62 | 2.30 |
| Bet&Win | 3.90 | 3.75 | 1.87 | — | — |
| BetVictor | 3.80 | 3.80 | 1.87 | — | — |
| Betfred | 3.75 | 3.75 | 1.90 | — | — |
| Paddy Power | 3.75 | 3.80 | 1.85 | — | — |
| SkyBet | 3.60 | 3.80 | 1.85 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Watford – West Ham maçını kim kazanır?
Modelimize göre west ham kazanır ihtimali %54; beraberlik %25.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %60. Gol beklentisi Watford 1.19 – 1.97 West Ham.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %61, alt %39. 1.5 üst %81, 3.5 üst %36.
Watford – West Ham maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Watford 1, West Ham 6 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.12 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
29 Ağustos 2026 günü diğer Championship maçları
- Derby – Swansea 3.5 gol altı %76
- Middlesbrough – West Brom 1.5 gol üstü %76
- Wolves – Stoke 1.5 gol üstü %78
- Blackburn – QPR 3.5 gol altı %75
- Bolton – Lincoln 3.5 gol altı %75
- Bristol City – Portsmouth 3.5 gol altı %76
- Cardiff – Sheffield United 1.5 gol üstü %79
- Charlton – Preston 3.5 gol altı %78
- Norwich – Burnley 1.5 gol üstü %78
- Southampton – Millwall 1.5 gol üstü %78
Günün en güçlü tahminleri
- Celtic – Falkirk 3.5 gol altı %93
- Dortmund – Hamburg 3.5 gol altı %91
- Zwolle – Nijmegen 1.5 gol üstü %89
- AZ Alkmaar – Go Ahead Eagles 3.5 gol altı %87
- Elversberg – Leverkusen 1.5 gol üstü %87
- Cercle Brugge – Lommel SK 1.5 gol üstü %86
- RB Leipzig – M'gladbach 1.5 gol üstü %86
- Galatasaray – Goztep 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Watford maç tahminleri ve form
- West Ham maç tahminleri ve form
- Championship tahminleri ve puan durumu
- 29 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
