RAAL La Louviere – Mechelen Maç Tahmini
Pro League · 29 Ağustos 2026 17:00 · Sonuç 2-2. Tahminimiz: RAAL La Louviere kazanır (%39) · oran 2.42. En olası seçim 3.5 Alt %79 (oran ~1.29). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: RAAL La Louviere 1.29 – 1.13 Mechelen
En olası skorlar
1-1 14%1-0 11%0-0 10%0-1 9%2-1 8%
Neden?
- Form: RAAL La Louviere son 5 maçta ortalama 0.6 puan, Mechelen 0.4 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%40); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: RAAL La Louviere 1.3 – Mechelen 1.1; 2.5 üstü ihtimali %43, karşılıklı gol %49.
RAAL La Louviere – Mechelen geçmiş maçları (H2H)
Son 3 karşılaşma: RAAL La Louviere 0 galibiyet, 1 beraberlik, Mechelen 2 galibiyet. Maç başına ortalama 3.67 gol, karşılıklı gol oranı %67, 2.5 üst %67.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-29 | Pro League | RAAL La Louviere – Mechelen | 2-2 | Beraberlik |
| 2026-02-22 | Pro League | RAAL La Louviere – Mechelen | 0-2 | Mechelen kazandı |
| 2025-08-30 | Pro League | Mechelen – RAAL La Louviere | 3-2 | Mechelen kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.42 | 3.15 | 3.40 | 2.16 | 1.71 |
| Bet365 | 2.30 | 3.20 | 2.88 | 2.10 | 1.70 |
| Bet&Win | 2.40 | 3.30 | 2.95 | — | — |
| BetVictor | 2.30 | 3.20 | 3.00 | — | — |
| Betfred | 2.38 | 3.10 | 2.88 | — | — |
| Paddy Power | 2.30 | 3.00 | 2.80 | — | — |
| SkyBet | 2.30 | 3.00 | 2.80 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
RAAL La Louviere – Mechelen maçını kim kazanır?
Modelimize göre raal la louviere kazanır ihtimali %39; beraberlik %30.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol yok ihtimali %51. Gol beklentisi RAAL La Louviere 1.29 – 1.13 Mechelen.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %43, alt %57. 1.5 üst %68, 3.5 üst %21.
RAAL La Louviere – Mechelen maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 3 karşılaşmada RAAL La Louviere 0, Mechelen 2 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.67 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %67.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
29 Ağustos 2026 günü diğer Pro League maçları
- RAAL La Louviere – Mechelen 3.5 gol altı %79
- Kortrijk – Charleroi 1.5 gol üstü %77
- Cercle Brugge – Lommel SK 1.5 gol üstü %86
- Oud-Heverlee Leuven – Standard 1.5 gol üstü %74
Günün en güçlü tahminleri
- Celtic – Falkirk 3.5 gol altı %93
- Dortmund – Hamburg 3.5 gol altı %91
- Zwolle – Nijmegen 1.5 gol üstü %89
- AZ Alkmaar – Go Ahead Eagles 3.5 gol altı %87
- Elversberg – Leverkusen 1.5 gol üstü %87
- RB Leipzig – M'gladbach 1.5 gol üstü %86
- Galatasaray – Goztep 1.5 gol üstü %84
- Heidenheim – Dresden 1.5 gol üstü %83
İlgili sayfalar
- RAAL La Louviere maç tahminleri ve form
- Mechelen maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 29 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
