Heidenheim – Dresden Maç Tahmini
2. Bundesliga · 29 Ağustos 2026 14:00 · Sonuç 5-3. Tahminimiz: Dresden kazanır (%35) · oran 2.86. En olası seçim 1.5 Üst %83 (oran ~1.20). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Heidenheim 1.61 – 1.63 Dresden
En olası skorlar
1-1 11%1-2 8%2-1 8%2-2 7%0-1 6%
Neden?
- Form: Heidenheim son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Dresden 1.8 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis sitelerinden ayrışıyoruz: bizim favorimiz deplasman (%35), sitelerinki ev sahibi (%41).
- Gol beklentisi: Heidenheim 1.6 – Dresden 1.6; 2.5 üstü ihtimali %63, karşılıklı gol %63.
Heidenheim – Dresden geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Heidenheim 4 galibiyet, 2 beraberlik, Dresden 2 galibiyet. Maç başına ortalama 3.25 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-29 | 2. Bundesliga | Heidenheim – Dresden | 5-3 | Heidenheim kazandı |
| 2022-02-18 | 2. Bundesliga | Dresden – Heidenheim | 1-1 | Beraberlik |
| 2021-09-12 | 2. Bundesliga | Heidenheim – Dresden | 2-1 | Heidenheim kazandı |
| 2020-02-02 | 2. Bundesliga | Heidenheim – Dresden | 0-0 | Beraberlik |
| 2019-08-18 | 2. Bundesliga | Dresden – Heidenheim | 2-1 | Dresden kazandı |
| 2019-02-02 | 2. Bundesliga | Heidenheim – Dresden | 1-0 | Heidenheim kazandı |
| 2018-08-26 | 2. Bundesliga | Dresden – Heidenheim | 1-3 | Heidenheim kazandı |
| 2018-03-09 | 2. Bundesliga | Dresden – Heidenheim | 3-2 | Dresden kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.40 | 3.90 | 2.86 | 1.57 | 2.56 |
| Bet365 | 2.50 | 3.50 | 2.70 | 1.53 | 2.40 |
| Bet&Win | 2.30 | 3.70 | 2.80 | — | — |
| BetVictor | 2.30 | 3.60 | 2.63 | — | — |
| Betfred | 2.25 | 3.60 | 2.75 | — | — |
| Paddy Power | 2.20 | 3.70 | 2.70 | — | — |
| SkyBet | 2.15 | 3.50 | 2.63 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Heidenheim – Dresden maçını kim kazanır?
Modelimize göre dresden kazanır ihtimali %35; beraberlik %30.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %63. Gol beklentisi Heidenheim 1.61 – 1.63 Dresden.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %63, alt %37. 1.5 üst %83, 3.5 üst %38.
Heidenheim – Dresden maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Heidenheim 4, Dresden 2 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
29 Ağustos 2026 günü diğer 2. Bundesliga maçları
- Cottbus – Greuther Furth 1.5 gol üstü %79
- Heidenheim – Dresden 1.5 gol üstü %83
- Karlsruhe – Wolfsburg 1.5 gol üstü %80
- Nurnberg – Bielefeld 1.5 gol üstü %82
Günün en güçlü tahminleri
- Celtic – Falkirk 3.5 gol altı %93
- Dortmund – Hamburg 3.5 gol altı %91
- Zwolle – Nijmegen 1.5 gol üstü %89
- AZ Alkmaar – Go Ahead Eagles 3.5 gol altı %87
- Elversberg – Leverkusen 1.5 gol üstü %87
- Cercle Brugge – Lommel SK 1.5 gol üstü %86
- RB Leipzig – M'gladbach 1.5 gol üstü %86
- Galatasaray – Goztep 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Heidenheim maç tahminleri ve form
- Dresden maç tahminleri ve form
- 2. Bundesliga tahminleri ve puan durumu
- 29 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
