Oud-Heverlee Leuven – Standard Maç Tahmini
Pro League · 29 Ağustos 2026 21:45 · Sonuç 1-2. Tahminimiz: Standard kazanır (%40) · oran 2.45. En olası seçim 1.5 Üst %74 (oran ~1.32). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Oud-Heverlee Leuven 1.26 – 1.46 Standard
En olası skorlar
1-1 13%0-1 9%1-2 9%1-0 8%2-1 8%
Neden?
- Form: Oud-Heverlee Leuven son 5 maçta ortalama 0.8 puan, Standard 1.6 — Standard formda önde.
- Standard güç puanında hafif önde (76 puan).
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%40); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Oud-Heverlee Leuven 1.3 – Standard 1.5; 2.5 üstü ihtimali %51, karşılıklı gol %56.
Oud-Heverlee Leuven – Standard geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Oud-Heverlee Leuven 3 galibiyet, 2 beraberlik, Standard 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.12 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-29 | Pro League | Oud-Heverlee Leuven – Standard | 1-2 | Standard kazandı |
| 2026-05-08 | Pro League | Standard – Oud-Heverlee Leuven | 2-1 | Standard kazandı |
| 2026-04-04 | Pro League | Oud-Heverlee Leuven – Standard | 1-3 | Standard kazandı |
| 2025-12-12 | Pro League | Standard – Oud-Heverlee Leuven | 0-1 | Oud-Heverlee Leuven kazandı |
| 2025-08-31 | Pro League | Oud-Heverlee Leuven – Standard | 1-0 | Oud-Heverlee Leuven kazandı |
| 2025-04-26 | Pro League | Oud-Heverlee Leuven – Standard | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-04-22 | Pro League | Standard – Oud-Heverlee Leuven | 0-1 | Oud-Heverlee Leuven kazandı |
| 2024-12-07 | Pro League | Standard – Oud-Heverlee Leuven | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.10 | 3.25 | 2.44 | 1.94 | 1.92 |
| Bet365 | 2.80 | 3.25 | 2.35 | 1.90 | 1.90 |
| Bet&Win | 2.85 | 3.50 | 2.37 | — | — |
| BetVictor | 2.88 | 3.30 | 2.30 | — | — |
| Betfred | 2.63 | 3.40 | 2.38 | — | — |
| Paddy Power | 2.63 | 3.30 | 2.30 | — | — |
| SkyBet | 2.63 | 3.25 | 2.30 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Oud-Heverlee Leuven – Standard maçını kim kazanır?
Modelimize göre standard kazanır ihtimali %40; beraberlik %29.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %56. Gol beklentisi Oud-Heverlee Leuven 1.26 – 1.46 Standard.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %51, alt %49. 1.5 üst %74, 3.5 üst %28.
Oud-Heverlee Leuven – Standard maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Oud-Heverlee Leuven 3, Standard 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.12 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
29 Ağustos 2026 günü diğer Pro League maçları
- RAAL La Louviere – Mechelen 3.5 gol altı %79
- Kortrijk – Charleroi 1.5 gol üstü %77
- Cercle Brugge – Lommel SK 1.5 gol üstü %86
- Oud-Heverlee Leuven – Standard 1.5 gol üstü %74
Günün en güçlü tahminleri
- Celtic – Falkirk 3.5 gol altı %93
- Dortmund – Hamburg 3.5 gol altı %91
- Zwolle – Nijmegen 1.5 gol üstü %89
- AZ Alkmaar – Go Ahead Eagles 3.5 gol altı %87
- Elversberg – Leverkusen 1.5 gol üstü %87
- RB Leipzig – M'gladbach 1.5 gol üstü %86
- Galatasaray – Goztep 1.5 gol üstü %84
- Heidenheim – Dresden 1.5 gol üstü %83
İlgili sayfalar
- Oud-Heverlee Leuven maç tahminleri ve form
- Standard maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 29 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
