Kortrijk – Charleroi Maç Tahmini
Pro League · 29 Ağustos 2026 19:15 · Sonuç 1-3. Tahminimiz: Charleroi kazanır (%49) · oran 2.08. En olası seçim 1.5 Üst %77 (oran ~1.29). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Kortrijk 1.1 – 1.68 Charleroi
En olası skorlar
1-1 12%0-1 10%1-2 10%0-2 9%0-0 7%
Neden?
- Form: Kortrijk son 5 maçta ortalama 0.8 puan, Charleroi 2.6 — Charleroi formda önde.
- Güç farkı belirgin: Charleroi güç puanında 110 puan önde.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%49); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Kortrijk 1.1 – Charleroi 1.7; 2.5 üstü ihtimali %53, karşılıklı gol %56.
Kortrijk – Charleroi geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Kortrijk 1 galibiyet, 0 beraberlik, Charleroi 7 galibiyet. Maç başına ortalama 2.0 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-29 | Pro League | Kortrijk – Charleroi | 1-3 | Charleroi kazandı |
| 2024-12-26 | Pro League | Kortrijk – Charleroi | 0-1 | Charleroi kazandı |
| 2024-08-25 | Pro League | Charleroi – Kortrijk | 1-0 | Charleroi kazandı |
| 2024-05-11 | Pro League | Charleroi – Kortrijk | 3-1 | Charleroi kazandı |
| 2024-04-14 | Pro League | Kortrijk – Charleroi | 1-2 | Charleroi kazandı |
| 2024-02-03 | Pro League | Kortrijk – Charleroi | 1-0 | Kortrijk kazandı |
| 2023-09-23 | Pro League | Charleroi – Kortrijk | 1-0 | Charleroi kazandı |
| 2023-03-04 | Pro League | Kortrijk – Charleroi | 0-1 | Charleroi kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.85 | 3.65 | 2.08 | 1.84 | 2.04 |
| Bet365 | 3.70 | 3.40 | 1.91 | 1.80 | 2.00 |
| Bet&Win | 3.60 | 3.50 | 2.00 | — | — |
| BetVictor | 3.60 | 3.50 | 1.91 | — | — |
| Betfred | 3.50 | 3.50 | 1.91 | — | — |
| Paddy Power | 3.50 | 3.50 | 1.90 | — | — |
| SkyBet | 3.40 | 3.40 | 1.85 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Kortrijk – Charleroi maçını kim kazanır?
Modelimize göre charleroi kazanır ihtimali %49; beraberlik %28.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %56. Gol beklentisi Kortrijk 1.1 – 1.68 Charleroi.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %53, alt %47. 1.5 üst %77, 3.5 üst %28.
Kortrijk – Charleroi maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Kortrijk 1, Charleroi 7 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
29 Ağustos 2026 günü diğer Pro League maçları
- RAAL La Louviere – Mechelen 3.5 gol altı %79
- Kortrijk – Charleroi 1.5 gol üstü %77
- Cercle Brugge – Lommel SK 1.5 gol üstü %86
- Oud-Heverlee Leuven – Standard 1.5 gol üstü %74
Günün en güçlü tahminleri
- Celtic – Falkirk 3.5 gol altı %93
- Dortmund – Hamburg 3.5 gol altı %91
- Zwolle – Nijmegen 1.5 gol üstü %89
- AZ Alkmaar – Go Ahead Eagles 3.5 gol altı %87
- Elversberg – Leverkusen 1.5 gol üstü %87
- RB Leipzig – M'gladbach 1.5 gol üstü %86
- Galatasaray – Goztep 1.5 gol üstü %84
- Heidenheim – Dresden 1.5 gol üstü %83
İlgili sayfalar
- Kortrijk maç tahminleri ve form
- Charleroi maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 29 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
