Rodez – Pau FC Maç Tahmini
Ligue 2 · 28 Ağustos 2026 21:00 · Sonuç 2-2. Tahminimiz: Rodez kazanır (%58) · oran 1.72. En olası seçim 1.5 Üst %79 (oran ~1.25). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Rodez 1.94 – 1.01 Pau FC
En olası skorlar
1-1 11%2-1 10%2-0 10%1-0 10%3-1 6%
Neden?
- Form: Rodez son 5 maçta ortalama 2.4 puan, Pau FC 0.6 — Rodez formda önde.
- Güç farkı belirgin: Rodez güç puanında 103 puan önde.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%58); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Rodez 1.9 – Pau FC 1.0; 2.5 üstü ihtimali %57, karşılıklı gol %57.
Rodez – Pau FC geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Rodez 3 galibiyet, 3 beraberlik, Pau FC 2 galibiyet. Maç başına ortalama 3.88 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %88.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-28 | Ligue 2 | Rodez – Pau FC | 2-2 | Beraberlik |
| 2026-01-03 | Ligue 2 | Pau FC – Rodez | 3-3 | Beraberlik |
| 2025-09-26 | Ligue 2 | Rodez – Pau FC | 1-2 | Pau FC kazandı |
| 2025-02-14 | Ligue 2 | Pau FC – Rodez | 0-5 | Rodez kazandı |
| 2024-12-06 | Ligue 2 | Rodez – Pau FC | 1-0 | Rodez kazandı |
| 2024-01-13 | Ligue 2 | Rodez – Pau FC | 2-1 | Rodez kazandı |
| 2023-09-02 | Ligue 2 | Pau FC – Rodez | 2-2 | Beraberlik |
| 2023-05-26 | Ligue 2 | Rodez – Pau FC | 2-3 | Pau FC kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.72 | 4.20 | 4.90 | 1.74 | 2.28 |
| Bet365 | 1.62 | 3.60 | 4.33 | 1.67 | 2.15 |
| Bet&Win | 1.68 | 3.90 | 4.60 | — | — |
| BetVictor | 1.65 | 3.90 | 4.75 | — | — |
| Betfred | 1.67 | 3.75 | 4.50 | — | — |
| Paddy Power | 1.62 | 3.80 | 4.50 | — | — |
| SkyBet | 1.62 | 3.75 | 4.33 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Rodez – Pau FC maçını kim kazanır?
Modelimize göre rodez kazanır ihtimali %58; beraberlik %24.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %57. Gol beklentisi Rodez 1.94 – 1.01 Pau FC.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %57, alt %43. 1.5 üst %79, 3.5 üst %35.
Rodez – Pau FC maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Rodez 3, Pau FC 2 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
28 Ağustos 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Clermont – Sochaux 3.5 gol altı %74
- Laval – Grenoble 3.5 gol altı %74
- Montpellier – Boulogne 1.5 gol üstü %74
- Nancy – Dunkerque 1.5 gol üstü %75
- Rodez – Pau FC 1.5 gol üstü %79
Günün en güçlü tahminleri
- Bayern Munich – Stuttgart 3.5 gol altı %89
- Genk – Beveren 1.5 gol üstü %87
- Groningen – For Sittard 1.5 gol üstü %85
- Cremonese – Modena 3.5 gol altı %82
- Rio Ave – Sp Lisbon 1.5 gol üstü %82
- Milan – Venezia 1.5 gol üstü %80
- Tenerife – Sp Gijon 3.5 gol altı %80
- Crystal Palace – Man City 1.5 gol üstü %80
İlgili sayfalar
- Rodez maç tahminleri ve form
- Pau FC maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 28 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
