Laval – Grenoble Maç Tahmini
Ligue 2 · 28 Ağustos 2026 21:00 · Sonuç 0-3. Tahminimiz: Laval kazanır (%45) · oran 2.12. En olası seçim 3.5 Alt %74 (oran ~1.31). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Laval 1.48 – 1.06 Grenoble
En olası skorlar
1-1 13%1-0 11%2-1 9%2-0 9%0-0 8%
Neden?
- Form: Laval son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Grenoble 1.4 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%46); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Laval 1.5 – Grenoble 1.1; 2.5 üstü ihtimali %47, karşılıklı gol %53.
Laval – Grenoble geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Laval 2 galibiyet, 2 beraberlik, Grenoble 4 galibiyet. Maç başına ortalama 2.62 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-28 | Ligue 2 | Laval – Grenoble | 0-3 | Grenoble kazandı |
| 2026-03-20 | Ligue 2 | Laval – Grenoble | 3-2 | Laval kazandı |
| 2025-08-15 | Ligue 2 | Grenoble – Laval | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-04-04 | Ligue 2 | Laval – Grenoble | 1-2 | Grenoble kazandı |
| 2024-08-16 | Ligue 2 | Grenoble – Laval | 2-1 | Grenoble kazandı |
| 2024-03-11 | Ligue 2 | Grenoble – Laval | 0-2 | Laval kazandı |
| 2023-12-02 | Ligue 2 | Laval – Grenoble | 1-1 | Beraberlik |
| 2023-04-08 | Ligue 2 | Laval – Grenoble | 0-1 | Grenoble kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.12 | 3.30 | 4.20 | 2.18 | 1.81 |
| Bet365 | 2.00 | 3.00 | 3.50 | 2.08 | 1.73 |
| Bet&Win | 2.05 | 3.20 | 3.60 | — | — |
| BetVictor | 2.05 | 3.30 | 3.60 | — | — |
| Betfred | 2.05 | 3.20 | 3.50 | — | — |
| Paddy Power | 2.00 | 3.20 | 3.50 | — | — |
| SkyBet | 2.00 | 3.10 | 3.40 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Laval – Grenoble maçını kim kazanır?
Modelimize göre laval kazanır ihtimali %45; beraberlik %31.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %53. Gol beklentisi Laval 1.48 – 1.06 Grenoble.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %47, alt %53. 1.5 üst %71, 3.5 üst %26.
Laval – Grenoble maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Laval 2, Grenoble 4 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.62 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
28 Ağustos 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Clermont – Sochaux 3.5 gol altı %74
- Laval – Grenoble 3.5 gol altı %74
- Montpellier – Boulogne 1.5 gol üstü %74
- Nancy – Dunkerque 1.5 gol üstü %75
- Rodez – Pau FC 1.5 gol üstü %79
Günün en güçlü tahminleri
- Bayern Munich – Stuttgart 3.5 gol altı %89
- Genk – Beveren 1.5 gol üstü %87
- Groningen – For Sittard 1.5 gol üstü %85
- Cremonese – Modena 3.5 gol altı %82
- Rio Ave – Sp Lisbon 1.5 gol üstü %82
- Milan – Venezia 1.5 gol üstü %80
- Tenerife – Sp Gijon 3.5 gol altı %80
- Crystal Palace – Man City 1.5 gol üstü %80
İlgili sayfalar
- Laval maç tahminleri ve form
- Grenoble maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 28 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
