Nancy – Dunkerque Maç Tahmini
Ligue 2 · 28 Ağustos 2026 21:00 · Sonuç 2-0. Tahminimiz: Dunkerque kazanır (%36) · oran 2.90. En olası seçim 1.5 Üst %75 (oran ~1.31). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Nancy 1.37 – 1.37 Dunkerque
En olası skorlar
1-1 13%1-2 8%2-1 8%0-1 8%1-0 8%
Neden?
- Form: Nancy son 5 maçta ortalama 2.0 puan, Dunkerque 0.8 — Nancy formda önde.
- Dunkerque güç puanında hafif önde (60 puan).
- Bahis sitelerinden ayrışıyoruz: bizim favorimiz deplasman (%36), sitelerinki ev sahibi (%38).
- Gol beklentisi: Nancy 1.4 – Dunkerque 1.4; 2.5 üstü ihtimali %52, karşılıklı gol %58.
Nancy – Dunkerque geçmiş maçları (H2H)
Son 7 karşılaşma: Nancy 6 galibiyet, 1 beraberlik, Dunkerque 0 galibiyet. Maç başına ortalama 2.71 gol, karşılıklı gol oranı %57, 2.5 üst %57.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-28 | Ligue 2 | Nancy – Dunkerque | 2-0 | Nancy kazandı |
| 2026-05-09 | Ligue 2 | Nancy – Dunkerque | 3-2 | Nancy kazandı |
| 2025-08-22 | Ligue 2 | Dunkerque – Nancy | 1-3 | Nancy kazandı |
| 2022-02-19 | Ligue 2 | Nancy – Dunkerque | 2-0 | Nancy kazandı |
| 2021-09-11 | Ligue 2 | Dunkerque – Nancy | 0-0 | Beraberlik |
| 2021-02-13 | Ligue 2 | Dunkerque – Nancy | 1-2 | Nancy kazandı |
| 2020-10-17 | Ligue 2 | Nancy – Dunkerque | 2-1 | Nancy kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.56 | 3.55 | 2.90 | 1.87 | 2.08 |
| Bet365 | 2.38 | 3.10 | 2.63 | 1.85 | 1.95 |
| Bet&Win | 2.45 | 3.30 | 2.70 | — | — |
| BetVictor | 2.45 | 3.40 | 2.70 | — | — |
| Betfred | 2.40 | 3.30 | 2.75 | — | — |
| Paddy Power | 2.40 | 3.30 | 2.63 | — | — |
| SkyBet | 2.38 | 3.25 | 2.60 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Nancy – Dunkerque maçını kim kazanır?
Modelimize göre dunkerque kazanır ihtimali %36; beraberlik %29.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %58. Gol beklentisi Nancy 1.37 – 1.37 Dunkerque.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %52, alt %48. 1.5 üst %75, 3.5 üst %29.
Nancy – Dunkerque maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 7 karşılaşmada Nancy 6, Dunkerque 0 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.71 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %57.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
28 Ağustos 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Clermont – Sochaux 3.5 gol altı %74
- Laval – Grenoble 3.5 gol altı %74
- Montpellier – Boulogne 1.5 gol üstü %74
- Nancy – Dunkerque 1.5 gol üstü %75
- Rodez – Pau FC 1.5 gol üstü %79
Günün en güçlü tahminleri
- Bayern Munich – Stuttgart 3.5 gol altı %89
- Genk – Beveren 1.5 gol üstü %87
- Groningen – For Sittard 1.5 gol üstü %85
- Cremonese – Modena 3.5 gol altı %82
- Rio Ave – Sp Lisbon 1.5 gol üstü %82
- Milan – Venezia 1.5 gol üstü %80
- Tenerife – Sp Gijon 3.5 gol altı %80
- Crystal Palace – Man City 1.5 gol üstü %80
İlgili sayfalar
- Nancy maç tahminleri ve form
- Dunkerque maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 28 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
