Clermont – Sochaux Maç Tahmini
Ligue 2 · 28 Ağustos 2026 21:00 · Sonuç 0-0. Tahminimiz: Sochaux kazanır (%38) · oran 3.05. En olası seçim 3.5 Alt %74 (oran ~1.29). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Clermont 1.22 – 1.34 Sochaux
En olası skorlar
1-1 13%0-1 10%1-0 9%1-2 8%0-0 8%
Neden?
- Form: Clermont son 5 maçta ortalama 1.6 puan, Sochaux 0.8 — Clermont formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis sitelerinden ayrışıyoruz: bizim favorimiz deplasman (%38), sitelerinki ev sahibi (%37).
- Gol beklentisi: Clermont 1.2 – Sochaux 1.3; 2.5 üstü ihtimali %47, karşılıklı gol %53.
Clermont – Sochaux geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Clermont 4 galibiyet, 2 beraberlik, Sochaux 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.25 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-28 | Ligue 2 | Clermont – Sochaux | 0-0 | Beraberlik |
| 2021-05-08 | Ligue 2 | Clermont – Sochaux | 3-1 | Clermont kazandı |
| 2021-01-08 | Ligue 2 | Sochaux – Clermont | 0-0 | Beraberlik |
| 2020-03-06 | Ligue 2 | Clermont – Sochaux | 2-0 | Clermont kazandı |
| 2019-10-04 | Ligue 2 | Sochaux – Clermont | 4-0 | Sochaux kazandı |
| 2019-02-01 | Ligue 2 | Sochaux – Clermont | 2-1 | Sochaux kazandı |
| 2018-08-24 | Ligue 2 | Clermont – Sochaux | 1-0 | Clermont kazandı |
| 2018-05-04 | Ligue 2 | Sochaux – Clermont | 1-3 | Clermont kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.68 | 3.25 | 3.05 | 2.24 | 1.75 |
| Bet365 | 2.40 | 3.00 | 2.63 | 2.10 | 1.70 |
| Bet&Win | 2.60 | 3.10 | 2.70 | — | — |
| BetVictor | 2.55 | 3.20 | 2.75 | — | — |
| Betfred | 2.50 | 3.20 | 2.60 | — | — |
| Paddy Power | 2.50 | 3.00 | 2.80 | — | — |
| SkyBet | 2.45 | 2.90 | 2.75 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Clermont – Sochaux maçını kim kazanır?
Modelimize göre sochaux kazanır ihtimali %38; beraberlik %30.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %53. Gol beklentisi Clermont 1.22 – 1.34 Sochaux.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %47, alt %53. 1.5 üst %71, 3.5 üst %26.
Clermont – Sochaux maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Clermont 4, Sochaux 2 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
28 Ağustos 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Clermont – Sochaux 3.5 gol altı %74
- Laval – Grenoble 3.5 gol altı %74
- Montpellier – Boulogne 1.5 gol üstü %74
- Nancy – Dunkerque 1.5 gol üstü %75
- Rodez – Pau FC 1.5 gol üstü %79
Günün en güçlü tahminleri
- Bayern Munich – Stuttgart 3.5 gol altı %89
- Genk – Beveren 1.5 gol üstü %87
- Groningen – For Sittard 1.5 gol üstü %85
- Cremonese – Modena 3.5 gol altı %82
- Rio Ave – Sp Lisbon 1.5 gol üstü %82
- Milan – Venezia 1.5 gol üstü %80
- Tenerife – Sp Gijon 3.5 gol altı %80
- Crystal Palace – Man City 1.5 gol üstü %80
İlgili sayfalar
- Clermont maç tahminleri ve form
- Sochaux maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 28 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
