Montpellier – Boulogne Maç Tahmini
Ligue 2 · 28 Ağustos 2026 21:00 · Sonuç 0-0. Tahminimiz: Montpellier kazanır (%59) · oran 1.73. En olası seçim 1.5 Üst %74 (oran ~1.38). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Montpellier 1.83 – 0.88 Boulogne
En olası skorlar
1-0 12%1-1 11%2-0 11%2-1 10%0-0 7%
Neden?
- Form: Montpellier son 5 maçta ortalama 1.6 puan, Boulogne 0.4 — Montpellier formda önde.
- Montpellier güç puanında hafif önde (75 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%58); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Montpellier 1.8 – Boulogne 0.9; 2.5 üstü ihtimali %51, karşılıklı gol %52.
Montpellier – Boulogne geçmiş maçları (H2H)
Son 3 karşılaşma: Montpellier 0 galibiyet, 1 beraberlik, Boulogne 2 galibiyet. Maç başına ortalama 1.67 gol, karşılıklı gol oranı %33, 2.5 üst %33.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-28 | Ligue 2 | Montpellier – Boulogne | 0-0 | Beraberlik |
| 2026-01-16 | Ligue 2 | Boulogne – Montpellier | 1-0 | Boulogne kazandı |
| 2025-09-23 | Ligue 2 | Montpellier – Boulogne | 1-3 | Boulogne kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.73 | 3.85 | 5.60 | 2.08 | 1.87 |
| Bet365 | 1.60 | 3.30 | 5.00 | 2.05 | 1.75 |
| Bet&Win | 1.68 | 3.70 | 4.80 | — | — |
| BetVictor | 1.67 | 3.70 | 5.00 | — | — |
| Betfred | 1.67 | 3.60 | 4.60 | — | — |
| Paddy Power | 1.62 | 3.60 | 4.75 | — | — |
| SkyBet | 1.62 | 3.50 | 4.60 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Montpellier – Boulogne maçını kim kazanır?
Modelimize göre montpellier kazanır ihtimali %59; beraberlik %24.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %52. Gol beklentisi Montpellier 1.83 – 0.88 Boulogne.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %51, alt %49. 1.5 üst %74, 3.5 üst %28.
Montpellier – Boulogne maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 3 karşılaşmada Montpellier 0, Boulogne 2 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.67 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %33.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
28 Ağustos 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Clermont – Sochaux 3.5 gol altı %74
- Laval – Grenoble 3.5 gol altı %74
- Montpellier – Boulogne 1.5 gol üstü %74
- Nancy – Dunkerque 1.5 gol üstü %75
- Rodez – Pau FC 1.5 gol üstü %79
Günün en güçlü tahminleri
- Bayern Munich – Stuttgart 3.5 gol altı %89
- Genk – Beveren 1.5 gol üstü %87
- Groningen – For Sittard 1.5 gol üstü %85
- Cremonese – Modena 3.5 gol altı %82
- Rio Ave – Sp Lisbon 1.5 gol üstü %82
- Milan – Venezia 1.5 gol üstü %80
- Tenerife – Sp Gijon 3.5 gol altı %80
- Crystal Palace – Man City 1.5 gol üstü %80
İlgili sayfalar
- Montpellier maç tahminleri ve form
- Boulogne maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 28 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
