Groningen – For Sittard Maç Tahmini
Eredivisie · 28 Ağustos 2026 21:00 · Sonuç 2-3. Tahminimiz: Groningen kazanır (%67) · oran 1.53. En olası seçim 1.5 Üst %85 (oran ~1.17). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Groningen 2.11 – 0.82 For Sittard
En olası skorlar
2-0 12%1-0 11%2-1 10%1-1 10%3-0 8%
Neden?
- Form: Groningen son 5 maçta ortalama 2.4 puan, For Sittard 1.4 — Groningen formda önde.
- Groningen güç puanında hafif önde (52 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%66); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Groningen 2.1 – For Sittard 0.8; 2.5 üstü ihtimali %56, karşılıklı gol %59.
Groningen – For Sittard geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Groningen 2 galibiyet, 0 beraberlik, For Sittard 6 galibiyet. Maç başına ortalama 2.88 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-28 | Eredivisie | Groningen – For Sittard | 2-3 | For Sittard kazandı |
| 2026-01-25 | Eredivisie | Groningen – For Sittard | 1-2 | For Sittard kazandı |
| 2025-10-25 | Eredivisie | For Sittard – Groningen | 1-2 | Groningen kazandı |
| 2025-03-16 | Eredivisie | Groningen – For Sittard | 1-0 | Groningen kazandı |
| 2024-10-26 | Eredivisie | For Sittard – Groningen | 1-0 | For Sittard kazandı |
| 2023-04-02 | Eredivisie | For Sittard – Groningen | 3-1 | For Sittard kazandı |
| 2022-11-13 | Eredivisie | Groningen – For Sittard | 2-3 | For Sittard kazandı |
| 2022-02-12 | Eredivisie | Groningen – For Sittard | 0-1 | For Sittard kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.53 | 5.00 | 6.40 | 1.53 | 2.84 |
| Bet365 | 1.45 | 4.75 | 6.25 | 1.48 | 2.60 |
| Bet&Win | 1.49 | 4.60 | 6.00 | — | — |
| BetVictor | 1.44 | 4.75 | 6.00 | — | — |
| Betfred | 1.44 | 4.50 | 5.50 | — | — |
| Paddy Power | 1.44 | 4.50 | 5.50 | — | — |
| SkyBet | 1.44 | 4.33 | 5.25 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Groningen – For Sittard maçını kim kazanır?
Modelimize göre groningen kazanır ihtimali %67; beraberlik %21.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %59. Gol beklentisi Groningen 2.11 – 0.82 For Sittard.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %56, alt %44. 1.5 üst %85, 3.5 üst %41.
Groningen – For Sittard maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Groningen 2, For Sittard 6 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
28 Ağustos 2026 günü diğer Eredivisie maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Bayern Munich – Stuttgart 3.5 gol altı %89
- Genk – Beveren 1.5 gol üstü %87
- Cremonese – Modena 3.5 gol altı %82
- Rio Ave – Sp Lisbon 1.5 gol üstü %82
- Milan – Venezia 1.5 gol üstü %80
- Tenerife – Sp Gijon 3.5 gol altı %80
- Crystal Palace – Man City 1.5 gol üstü %80
- Braunschweig – Hertha 1.5 gol üstü %79
İlgili sayfalar
- Groningen maç tahminleri ve form
- For Sittard maç tahminleri ve form
- Eredivisie tahminleri ve puan durumu
- 28 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
