Santa Clara – Famalicao Maç Tahmini
Primeira Liga · 23 Ağustos 2026 20:00 · Sonuç 1-0. Tahminimiz: Famalicao kazanır (%35) · oran 3.05. En olası seçim 3.5 Alt %82 (oran ~1.21). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Santa Clara 1.07 – 1.13 Famalicao
En olası skorlar
1-1 14%0-1 12%0-0 12%1-0 11%1-2 8%
Neden?
- Form: Santa Clara son 5 maçta ortalama 1.6 puan, Famalicao 1.2 — form dengeli.
- Famalicao güç puanında hafif önde (49 puan).
- Bahis sitelerinden ayrışıyoruz: bizim favorimiz deplasman (%35), sitelerinki ev sahibi (%36).
- Gol beklentisi: Santa Clara 1.1 – Famalicao 1.1; 2.5 üstü ihtimali %38, karşılıklı gol %48.
Santa Clara – Famalicao geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Santa Clara 3 galibiyet, 1 beraberlik, Famalicao 4 galibiyet. Maç başına ortalama 2.0 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-23 | Primeira Liga | Santa Clara – Famalicao | 1-0 | Santa Clara kazandı |
| 2026-01-18 | Primeira Liga | Santa Clara – Famalicao | 0-1 | Famalicao kazandı |
| 2025-08-10 | Primeira Liga | Famalicao – Santa Clara | 3-0 | Famalicao kazandı |
| 2025-05-10 | Primeira Liga | Santa Clara – Famalicao | 2-1 | Santa Clara kazandı |
| 2024-12-30 | Primeira Liga | Famalicao – Santa Clara | 1-2 | Santa Clara kazandı |
| 2023-02-19 | Primeira Liga | Santa Clara – Famalicao | 1-3 | Famalicao kazandı |
| 2022-08-28 | Primeira Liga | Famalicao – Santa Clara | 1-0 | Famalicao kazandı |
| 2022-03-12 | Primeira Liga | Famalicao – Santa Clara | 0-0 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.78 | 3.00 | 3.05 | 1.01 | 1.25 |
| Bet365 | 2.65 | 2.85 | 2.82 | 2.50 | 1.50 |
| Bet&Win | 2.60 | 3.10 | 2.70 | — | — |
| BetVictor | 2.60 | 2.90 | 2.75 | — | — |
| Betfred | 2.60 | 2.88 | 2.75 | — | — |
| Paddy Power | 2.60 | 3.00 | 2.80 | — | — |
| SkyBet | 2.50 | 3.00 | 2.75 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Santa Clara – Famalicao maçını kim kazanır?
Modelimize göre famalicao kazanır ihtimali %35; beraberlik %34.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol yok ihtimali %52. Gol beklentisi Santa Clara 1.07 – 1.13 Famalicao.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %38, alt %62. 1.5 üst %64, 3.5 üst %18.
Santa Clara – Famalicao maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Santa Clara 3, Famalicao 4 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
23 Ağustos 2026 günü diğer Primeira Liga maçları
- Guimaraes – Nacional 1.5 gol üstü %77
- Santa Clara – Famalicao 3.5 gol altı %82
- Porto – Arouca 1.5 gol üstü %81
Günün en güçlü tahminleri
- PSV Eindhoven – Groningen 1.5 gol üstü %94
- Cambuur – Feyenoord 1.5 gol üstü %91
- Rennes – Paris SG 1.5 gol üstü %89
- Club Brugge – Cercle Brugge 1.5 gol üstü %88
- Go Ahead Eagles – Den Haag 1.5 gol üstü %86
- Newcastle – Liverpool 1.5 gol üstü %86
- Man City – Bournemouth 1.5 gol üstü %85
- Trabzonspor – Buyuksehyr 1.5 gol üstü %85
İlgili sayfalar
- Santa Clara maç tahminleri ve form
- Famalicao maç tahminleri ve form
- Primeira Liga tahminleri ve puan durumu
- 23 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
