Guimaraes – Nacional Maç Tahmini
Primeira Liga · 23 Ağustos 2026 17:30 · Sonuç 1-0. Tahminimiz: Guimaraes kazanır (%61) · oran 1.72. En olası seçim 1.5 Üst %77 (oran ~1.33). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Guimaraes 1.9 – 0.83 Nacional
En olası skorlar
1-0 12%2-0 12%1-1 11%2-1 10%3-0 7%
Neden?
- Form: Guimaraes son 5 maçta ortalama 0.0 puan, Nacional 1.4 — Nacional formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor ama biz daha iddialıyız (%61 vs %57).
- Gol beklentisi: Guimaraes 1.9 – Nacional 0.8; 2.5 üstü ihtimali %51, karşılıklı gol %52.
Guimaraes – Nacional geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Guimaraes 4 galibiyet, 2 beraberlik, Nacional 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.75 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-23 | Primeira Liga | Guimaraes – Nacional | 1-0 | Guimaraes kazandı |
| 2026-05-16 | Primeira Liga | Nacional – Guimaraes | 2-0 | Nacional kazandı |
| 2026-01-02 | Primeira Liga | Guimaraes – Nacional | 2-1 | Guimaraes kazandı |
| 2025-05-03 | Primeira Liga | Nacional – Guimaraes | 1-2 | Guimaraes kazandı |
| 2024-12-23 | Primeira Liga | Guimaraes – Nacional | 2-2 | Beraberlik |
| 2021-04-26 | Primeira Liga | Nacional – Guimaraes | 1-0 | Nacional kazandı |
| 2021-01-21 | Primeira Liga | Guimaraes – Nacional | 3-1 | Guimaraes kazandı |
| 2019-05-05 | Primeira Liga | Guimaraes – Nacional | 2-2 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.71 | 3.90 | 5.60 | 1.94 | 1.92 |
| Bet365 | 1.66 | 3.60 | 5.00 | 1.95 | 1.90 |
| Bet&Win | 1.72 | 3.75 | 4.40 | — | — |
| BetVictor | 1.67 | 3.60 | 4.60 | — | — |
| Betfred | 1.67 | 3.60 | 4.60 | — | — |
| Paddy Power | 1.67 | 3.80 | 5.00 | — | — |
| SkyBet | 1.67 | 3.60 | 4.75 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Guimaraes – Nacional maçını kim kazanır?
Modelimize göre guimaraes kazanır ihtimali %61; beraberlik %24.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %52. Gol beklentisi Guimaraes 1.9 – 0.83 Nacional.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %51, alt %49. 1.5 üst %77, 3.5 üst %28.
Guimaraes – Nacional maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Guimaraes 4, Nacional 2 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
23 Ağustos 2026 günü diğer Primeira Liga maçları
- Guimaraes – Nacional 1.5 gol üstü %77
- Santa Clara – Famalicao 3.5 gol altı %82
- Porto – Arouca 1.5 gol üstü %81
Günün en güçlü tahminleri
- PSV Eindhoven – Groningen 1.5 gol üstü %94
- Cambuur – Feyenoord 1.5 gol üstü %91
- Rennes – Paris SG 1.5 gol üstü %89
- Club Brugge – Cercle Brugge 1.5 gol üstü %88
- Go Ahead Eagles – Den Haag 1.5 gol üstü %86
- Newcastle – Liverpool 1.5 gol üstü %86
- Man City – Bournemouth 1.5 gol üstü %85
- Trabzonspor – Buyuksehyr 1.5 gol üstü %85
İlgili sayfalar
- Guimaraes maç tahminleri ve form
- Nacional maç tahminleri ve form
- Primeira Liga tahminleri ve puan durumu
- 23 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
