Porto – Arouca Maç Tahmini
Primeira Liga · 23 Ağustos 2026 22:30 · Sonuç 2-0. Tahminimiz: Porto kazanır (%79) · oran 1.24. En olası seçim 1.5 Üst %81 (oran ~1.23). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Porto 2.5 – 0.56 Arouca
En olası skorlar
2-0 15%3-0 12%1-0 11%2-1 8%4-0 8%
Neden?
- Form: Porto son 5 maçta ortalama 2.4 puan, Arouca 2.6 — form dengeli.
- Güç farkı belirgin: Porto güç puanında 156 puan önde.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%81); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Porto 2.5 – Arouca 0.6; 2.5 üstü ihtimali %59, karşılıklı gol %46.
Porto – Arouca geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Porto 6 galibiyet, 1 beraberlik, Arouca 1 galibiyet. Maç başına ortalama 3.0 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-23 | Primeira Liga | Porto – Arouca | 2-0 | Porto kazandı |
| 2026-02-27 | Primeira Liga | Porto – Arouca | 3-1 | Porto kazandı |
| 2025-09-29 | Primeira Liga | Arouca – Porto | 0-4 | Porto kazandı |
| 2025-03-01 | Primeira Liga | Arouca – Porto | 0-2 | Porto kazandı |
| 2024-09-29 | Primeira Liga | Porto – Arouca | 4-0 | Porto kazandı |
| 2024-02-12 | Primeira Liga | Arouca – Porto | 3-2 | Arouca kazandı |
| 2023-09-03 | Primeira Liga | Porto – Arouca | 1-1 | Beraberlik |
| 2023-05-08 | Primeira Liga | Arouca – Porto | 0-1 | Porto kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.24 | 7.20 | 16.00 | 1.67 | 1.25 |
| Bet365 | 1.22 | 5.50 | 12.00 | 1.62 | 2.25 |
| Bet&Win | 1.24 | 6.00 | 11.50 | — | — |
| BetVictor | 1.20 | 5.50 | 12.00 | — | — |
| Betfred | 1.22 | 5.50 | 12.00 | — | — |
| Paddy Power | 1.20 | 6.00 | 13.00 | — | — |
| SkyBet | 1.22 | 5.75 | 11.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Porto – Arouca maçını kim kazanır?
Modelimize göre porto kazanır ihtimali %79; beraberlik %16.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol yok ihtimali %54. Gol beklentisi Porto 2.5 – 0.56 Arouca.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %59, alt %41. 1.5 üst %81, 3.5 üst %31.
Porto – Arouca maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Porto 6, Arouca 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
23 Ağustos 2026 günü diğer Primeira Liga maçları
- Guimaraes – Nacional 1.5 gol üstü %77
- Santa Clara – Famalicao 3.5 gol altı %82
- Porto – Arouca 1.5 gol üstü %81
Günün en güçlü tahminleri
- PSV Eindhoven – Groningen 1.5 gol üstü %94
- Cambuur – Feyenoord 1.5 gol üstü %91
- Rennes – Paris SG 1.5 gol üstü %89
- Club Brugge – Cercle Brugge 1.5 gol üstü %88
- Go Ahead Eagles – Den Haag 1.5 gol üstü %86
- Newcastle – Liverpool 1.5 gol üstü %86
- Man City – Bournemouth 1.5 gol üstü %85
- Trabzonspor – Buyuksehyr 1.5 gol üstü %85
İlgili sayfalar
- Porto maç tahminleri ve form
- Arouca maç tahminleri ve form
- Primeira Liga tahminleri ve puan durumu
- 23 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
