Cambuur – Feyenoord Maç Tahmini
Eredivisie · 23 Ağustos 2026 17:45 · Sonuç 2-5. Tahminimiz: Feyenoord kazanır (%82) · oran 1.32. En olası seçim 1.5 Üst %91 (oran ~1.15). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Cambuur 0.8 – 3.1 Feyenoord
En olası skorlar
0-3 10%0-2 10%1-3 8%1-2 8%0-4 8%
Neden?
- Form: Cambuur son 5 maçta ortalama 0.6 puan, Feyenoord 2.2 — Feyenoord formda önde.
- Güç farkı belirgin: Feyenoord güç puanında 231 puan önde.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%77); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Cambuur 0.8 – Feyenoord 3.1; 2.5 üstü ihtimali %75, karşılıklı gol %57.
Cambuur – Feyenoord geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Cambuur 0 galibiyet, 0 beraberlik, Feyenoord 8 galibiyet. Maç başına ortalama 3.62 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-23 | Eredivisie | Cambuur – Feyenoord | 2-5 | Feyenoord kazandı |
| 2023-04-16 | Eredivisie | Cambuur – Feyenoord | 0-3 | Feyenoord kazandı |
| 2022-11-10 | Eredivisie | Feyenoord – Cambuur | 1-0 | Feyenoord kazandı |
| 2022-02-20 | Eredivisie | Feyenoord – Cambuur | 3-1 | Feyenoord kazandı |
| 2021-10-24 | Eredivisie | Cambuur – Feyenoord | 2-3 | Feyenoord kazandı |
| 2016-03-06 | Eredivisie | Feyenoord – Cambuur | 3-1 | Feyenoord kazandı |
| 2015-08-16 | Eredivisie | Cambuur – Feyenoord | 0-2 | Feyenoord kazandı |
| 2015-02-08 | Eredivisie | Feyenoord – Cambuur | 2-1 | Feyenoord kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 10.50 | 6.00 | 1.32 | 1.38 | 2.90 |
| Bet365 | 11.00 | 5.75 | 1.27 | 1.40 | 2.88 |
| Bet&Win | 9.50 | 6.00 | 1.29 | — | — |
| BetVictor | 10.00 | 6.00 | 1.25 | — | — |
| Betfred | 9.50 | 5.50 | 1.25 | — | — |
| Paddy Power | 9.50 | 6.00 | 1.20 | — | — |
| SkyBet | 8.50 | 5.50 | 1.22 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Cambuur – Feyenoord maçını kim kazanır?
Modelimize göre feyenoord kazanır ihtimali %82; beraberlik %12.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %57. Gol beklentisi Cambuur 0.8 – 3.1 Feyenoord.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %75, alt %25. 1.5 üst %91, 3.5 üst %54.
Cambuur – Feyenoord maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Cambuur 0, Feyenoord 8 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.62 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
23 Ağustos 2026 günü diğer Eredivisie maçları
- Go Ahead Eagles – Den Haag 1.5 gol üstü %86
- PSV Eindhoven – Groningen 1.5 gol üstü %94
- Cambuur – Feyenoord 1.5 gol üstü %91
Günün en güçlü tahminleri
- Rennes – Paris SG 1.5 gol üstü %89
- Club Brugge – Cercle Brugge 1.5 gol üstü %88
- Newcastle – Liverpool 1.5 gol üstü %86
- Man City – Bournemouth 1.5 gol üstü %85
- Trabzonspor – Buyuksehyr 1.5 gol üstü %85
- Frosinone – Juventus 1.5 gol üstü %84
- Elche – Barcelona 1.5 gol üstü %84
- Lommel SK – Westerlo 1.5 gol üstü %83
İlgili sayfalar
- Cambuur maç tahminleri ve form
- Feyenoord maç tahminleri ve form
- Eredivisie tahminleri ve puan durumu
- 23 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
