Club Brugge – Cercle Brugge Maç Tahmini
Pro League · 23 Ağustos 2026 19:30 · Sonuç 1-0. Tahminimiz: Club Brugge kazanır (%79) · oran 1.32. En olası seçim 1.5 Üst %88 (oran ~1.10). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Club Brugge 2.83 – 0.75 Cercle Brugge
En olası skorlar
2-0 11%3-0 11%2-1 8%3-1 8%1-0 8%
Neden?
- Form: Club Brugge son 5 maçta ortalama 2.6 puan, Cercle Brugge 1.0 — Club Brugge formda önde.
- Güç farkı belirgin: Club Brugge güç puanında 192 puan önde.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%77); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Club Brugge 2.8 – Cercle Brugge 0.8; 2.5 üstü ihtimali %69, karşılıklı gol %55.
Club Brugge – Cercle Brugge geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Club Brugge 5 galibiyet, 3 beraberlik, Cercle Brugge 0 galibiyet. Maç başına ortalama 2.12 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-23 | Pro League | Club Brugge – Cercle Brugge | 1-0 | Club Brugge kazandı |
| 2026-02-15 | Pro League | Cercle Brugge – Club Brugge | 1-2 | Club Brugge kazandı |
| 2025-08-09 | Pro League | Club Brugge – Cercle Brugge | 2-0 | Club Brugge kazandı |
| 2025-03-09 | Pro League | Cercle Brugge – Club Brugge | 1-3 | Club Brugge kazandı |
| 2024-09-01 | Pro League | Club Brugge – Cercle Brugge | 3-0 | Club Brugge kazandı |
| 2024-05-26 | Pro League | Club Brugge – Cercle Brugge | 0-0 | Beraberlik |
| 2024-04-01 | Pro League | Cercle Brugge – Club Brugge | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-02-18 | Pro League | Cercle Brugge – Club Brugge | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.32 | 6.20 | 8.80 | 1.01 | 3.35 |
| Bet365 | 1.29 | 5.25 | 8.00 | 1.30 | 3.50 |
| Bet&Win | 1.31 | 6.25 | 7.75 | — | — |
| BetVictor | 1.25 | 5.75 | 8.50 | — | — |
| Betfred | 1.25 | 6.00 | 8.50 | — | — |
| Paddy Power | 1.22 | 6.00 | 8.50 | — | — |
| SkyBet | 1.22 | 5.50 | 7.50 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Club Brugge – Cercle Brugge maçını kim kazanır?
Modelimize göre club brugge kazanır ihtimali %79; beraberlik %15.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %55. Gol beklentisi Club Brugge 2.83 – 0.75 Cercle Brugge.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %69, alt %31. 1.5 üst %88, 3.5 üst %45.
Club Brugge – Cercle Brugge maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Club Brugge 5, Cercle Brugge 0 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.12 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
23 Ağustos 2026 günü diğer Pro League maçları
Günün en güçlü tahminleri
- PSV Eindhoven – Groningen 1.5 gol üstü %94
- Cambuur – Feyenoord 1.5 gol üstü %91
- Rennes – Paris SG 1.5 gol üstü %89
- Go Ahead Eagles – Den Haag 1.5 gol üstü %86
- Newcastle – Liverpool 1.5 gol üstü %86
- Man City – Bournemouth 1.5 gol üstü %85
- Trabzonspor – Buyuksehyr 1.5 gol üstü %85
- Frosinone – Juventus 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Club Brugge maç tahminleri ve form
- Cercle Brugge maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 23 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
