PSV Eindhoven – Groningen Maç Tahmini
Eredivisie · 23 Ağustos 2026 15:30 · Sonuç 5-1. Tahminimiz: PSV Eindhoven kazanır (%75) · oran 1.38. En olası seçim 1.5 Üst %94 (oran ~1.11). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: PSV Eindhoven 3.1 – 1.1 Groningen
En olası skorlar
3-1 8%2-1 8%3-0 7%2-0 7%4-1 6%
Neden?
- Form: PSV Eindhoven son 5 maçta ortalama 2.2 puan, Groningen 2.4 — form dengeli.
- Güç farkı belirgin: PSV Eindhoven güç puanında 157 puan önde.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%73); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: PSV Eindhoven 3.1 – Groningen 1.1; 2.5 üstü ihtimali %79, karşılıklı gol %66.
PSV Eindhoven – Groningen geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: PSV Eindhoven 7 galibiyet, 0 beraberlik, Groningen 1 galibiyet. Maç başına ortalama 4.62 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %88.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-23 | Eredivisie | PSV Eindhoven – Groningen | 5-1 | PSV Eindhoven kazandı |
| 2026-02-08 | Eredivisie | Groningen – PSV Eindhoven | 1-2 | PSV Eindhoven kazandı |
| 2025-08-23 | Eredivisie | PSV Eindhoven – Groningen | 4-2 | PSV Eindhoven kazandı |
| 2025-04-05 | Eredivisie | Groningen – PSV Eindhoven | 1-3 | PSV Eindhoven kazandı |
| 2024-11-23 | Eredivisie | PSV Eindhoven – Groningen | 5-0 | PSV Eindhoven kazandı |
| 2023-02-11 | Eredivisie | PSV Eindhoven – Groningen | 6-0 | PSV Eindhoven kazandı |
| 2022-10-23 | Eredivisie | Groningen – PSV Eindhoven | 4-2 | Groningen kazandı |
| 2022-01-16 | Eredivisie | Groningen – PSV Eindhoven | 0-1 | PSV Eindhoven kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.37 | 5.80 | 8.20 | 1.30 | 3.45 |
| Bet365 | 1.36 | 5.00 | 8.50 | 1.33 | 3.40 |
| Bet&Win | 1.38 | 5.50 | 6.75 | — | — |
| BetVictor | 1.30 | 5.75 | 8.00 | — | — |
| Betfred | 1.30 | 5.50 | 7.50 | — | — |
| Paddy Power | 1.29 | 5.50 | 7.00 | — | — |
| SkyBet | 1.29 | 5.00 | 6.50 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
PSV Eindhoven – Groningen maçını kim kazanır?
Modelimize göre psv eindhoven kazanır ihtimali %75; beraberlik %16.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %66. Gol beklentisi PSV Eindhoven 3.1 – 1.1 Groningen.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %79, alt %21. 1.5 üst %94, 3.5 üst %58.
PSV Eindhoven – Groningen maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada PSV Eindhoven 7, Groningen 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 4.62 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
23 Ağustos 2026 günü diğer Eredivisie maçları
- Go Ahead Eagles – Den Haag 1.5 gol üstü %86
- PSV Eindhoven – Groningen 1.5 gol üstü %94
- Cambuur – Feyenoord 1.5 gol üstü %91
Günün en güçlü tahminleri
- Rennes – Paris SG 1.5 gol üstü %89
- Club Brugge – Cercle Brugge 1.5 gol üstü %88
- Newcastle – Liverpool 1.5 gol üstü %86
- Man City – Bournemouth 1.5 gol üstü %85
- Trabzonspor – Buyuksehyr 1.5 gol üstü %85
- Frosinone – Juventus 1.5 gol üstü %84
- Elche – Barcelona 1.5 gol üstü %84
- Lommel SK – Westerlo 1.5 gol üstü %83
İlgili sayfalar
- PSV Eindhoven maç tahminleri ve form
- Groningen maç tahminleri ve form
- Eredivisie tahminleri ve puan durumu
- 23 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
