Wrexham – Watford Maç Tahmini
Championship · 22 Ağustos 2026 17:00 · Sonuç 1-1. Tahminimiz: Wrexham kazanır (%52) · oran 1.96. En olası seçim 1.5 Üst %76 (oran ~1.31). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Wrexham 1.67 – 0.99 Watford
En olası skorlar
1-1 12%1-0 11%2-0 10%2-1 10%0-0 8%
Neden?
- Form: Wrexham son 5 maçta ortalama 1.6 puan, Watford 0.6 — Wrexham formda önde.
- Wrexham güç puanında hafif önde (56 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%50); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Wrexham 1.7 – Watford 1.0; 2.5 üstü ihtimali %50, karşılıklı gol %53.
Wrexham – Watford geçmiş maçları (H2H)
Son 3 karşılaşma: Wrexham 0 galibiyet, 2 beraberlik, Watford 1 galibiyet. Maç başına ortalama 3.33 gol, karşılıklı gol oranı %100, 2.5 üst %67.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-22 | Championship | Wrexham – Watford | 1-1 | Beraberlik |
| 2026-03-17 | Championship | Watford – Wrexham | 3-1 | Watford kazandı |
| 2025-12-13 | Championship | Wrexham – Watford | 2-2 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.96 | 3.80 | 4.30 | 1.93 | 1.99 |
| Bet365 | 1.86 | 3.50 | 4.00 | 1.90 | 1.95 |
| Bet&Win | 1.95 | 3.60 | 3.75 | — | — |
| BetVictor | 1.90 | 3.60 | 3.90 | — | — |
| Betfred | 1.95 | 3.60 | 3.75 | — | — |
| Paddy Power | 1.87 | 3.50 | 4.00 | — | — |
| SkyBet | 1.85 | 3.50 | 4.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Wrexham – Watford maçını kim kazanır?
Modelimize göre wrexham kazanır ihtimali %52; beraberlik %27.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %53. Gol beklentisi Wrexham 1.67 – 0.99 Watford.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %50, alt %50. 1.5 üst %76, 3.5 üst %28.
Wrexham – Watford maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 3 karşılaşmada Wrexham 0, Watford 1 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.33 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %100.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
22 Ağustos 2026 günü diğer Championship maçları
- Birmingham – Bristol City 1.5 gol üstü %74
- Lincoln – Portsmouth 3.5 gol altı %75
- Millwall – Norwich 1.5 gol üstü %78
- Blackburn – Middlesbrough 1.5 gol üstü %78
- Derby – Cardiff 1.5 gol üstü %78
- Preston – Wolves 1.5 gol üstü %74
- QPR – Bolton 1.5 gol üstü %76
- Southampton – Stoke 1.5 gol üstü %81
- Swansea – Sheffield United 3.5 gol altı %75
- West Ham – Charlton 1.5 gol üstü %83
Günün en güçlü tahminleri
- Sp Lisbon – Alverca 1.5 gol üstü %89
- For Sittard – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %87
- Inter – Monza 1.5 gol üstü %87
- Heerenveen – Zwolle 1.5 gol üstü %87
- Olympiakos – Atromitos Ev sahibi kazanır %85
- Parma – Cagliari 3.5 gol altı %85
- AEK – Iraklis Ev sahibi kazanır %84
- Espanol – Real Madrid 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Wrexham maç tahminleri ve form
- Watford maç tahminleri ve form
- Championship tahminleri ve puan durumu
- 22 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
