Heerenveen – Zwolle Maç Tahmini
Eredivisie · 22 Ağustos 2026 22:00 · Sonuç 0-2. Tahminimiz: Heerenveen kazanır (%66) · oran 1.63. En olası seçim 1.5 Üst %87 (oran ~1.16). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Heerenveen 2.42 – 1.06 Zwolle
En olası skorlar
2-1 10%2-0 9%1-1 8%3-1 8%3-0 7%
Neden?
- Form: Heerenveen son 5 maçta ortalama 1.6 puan, Zwolle 0.6 — Heerenveen formda önde.
- Heerenveen güç puanında hafif önde (83 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor ama biz daha iddialıyız (%66 vs %62).
- Gol beklentisi: Heerenveen 2.4 – Zwolle 1.1; 2.5 üstü ihtimali %67, karşılıklı gol %62.
Heerenveen – Zwolle geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Heerenveen 2 galibiyet, 3 beraberlik, Zwolle 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.75 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-22 | Eredivisie | Heerenveen – Zwolle | 0-2 | Zwolle kazandı |
| 2026-02-15 | Eredivisie | Heerenveen – Zwolle | 4-2 | Heerenveen kazandı |
| 2025-11-28 | Eredivisie | Zwolle – Heerenveen | 2-1 | Zwolle kazandı |
| 2025-02-16 | Eredivisie | Zwolle – Heerenveen | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-10-06 | Eredivisie | Heerenveen – Zwolle | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-03-03 | Eredivisie | Heerenveen – Zwolle | 2-0 | Heerenveen kazandı |
| 2024-01-13 | Eredivisie | Zwolle – Heerenveen | 2-2 | Beraberlik |
| 2022-01-22 | Eredivisie | Heerenveen – Zwolle | 0-1 | Zwolle kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.63 | 4.70 | 5.20 | 1.43 | 2.64 |
| Bet365 | 1.60 | 4.20 | 5.25 | 1.44 | 2.70 |
| Bet&Win | 1.60 | 4.33 | 5.00 | — | — |
| BetVictor | 1.55 | 4.40 | 5.00 | — | — |
| Betfred | 1.53 | 4.33 | 5.00 | — | — |
| Paddy Power | 1.50 | 4.50 | 4.75 | — | — |
| SkyBet | 1.50 | 4.20 | 4.60 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Heerenveen – Zwolle maçını kim kazanır?
Modelimize göre heerenveen kazanır ihtimali %66; beraberlik %20.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %62. Gol beklentisi Heerenveen 2.42 – 1.06 Zwolle.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %67, alt %33. 1.5 üst %87, 3.5 üst %44.
Heerenveen – Zwolle maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Heerenveen 2, Zwolle 3 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
22 Ağustos 2026 günü diğer Eredivisie maçları
- For Sittard – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %87
- Sparta Rotterdam – Utrecht 1.5 gol üstü %80
- Heerenveen – Zwolle 1.5 gol üstü %87
Günün en güçlü tahminleri
- Sp Lisbon – Alverca 1.5 gol üstü %89
- Inter – Monza 1.5 gol üstü %87
- Olympiakos – Atromitos Ev sahibi kazanır %85
- Parma – Cagliari 3.5 gol altı %85
- AEK – Iraklis Ev sahibi kazanır %84
- Espanol – Real Madrid 1.5 gol üstü %84
- West Ham – Charlton 1.5 gol üstü %83
- Hull – Man United 1.5 gol üstü %83
İlgili sayfalar
- Heerenveen maç tahminleri ve form
- Zwolle maç tahminleri ve form
- Eredivisie tahminleri ve puan durumu
- 22 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
