BankoZeka

Preston – Wolves Maç Tahmini

Championship · 22 Ağustos 2026 17:00 · Sonuç 1-3. Tahminimiz: Wolves kazanır (%50) · oran 1.95. En olası seçim 1.5 Üst %74 (oran ~1.28). Tahmin tuttu ✓

Maç sonucu

Preston22% 4.40
Beraberlik28% 3.75
Wolves50% 1.95

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var53% ~1.81
Karşılıklı gol yok47% ~2.23

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü74% ~1.28
2.5 gol üstü49% 1.89
3.5 gol üstü26% ~3.18

Gol beklentisi: Preston 1.02 – 1.62 Wolves

En olası skorlar

1-1 12%0-1 11%1-2 10%0-2 9%0-0 8%

Neden?

REKLAM
reklam

Preston – Wolves geçmiş maçları (H2H)

Son 7 karşılaşma: Preston 1 galibiyet, 3 beraberlik, Wolves 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.43 gol, karşılıklı gol oranı %71, 2.5 üst %43.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-08-22ChampionshipPreston – Wolves1-3Wolves kazandı
2018-02-17ChampionshipPreston – Wolves1-1Beraberlik
2017-10-21ChampionshipWolves – Preston3-2Wolves kazandı
2017-05-07ChampionshipWolves – Preston1-0Wolves kazandı
2016-11-19ChampionshipPreston – Wolves0-0Beraberlik
2016-02-13ChampionshipWolves – Preston1-2Preston kazandı
2015-09-26ChampionshipPreston – Wolves1-1Beraberlik

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.4.403.751.951.892.04
Bet3654.203.401.811.802.00
Bet&Win4.003.701.85——
BetVictor4.003.701.85——
Betfred4.003.751.83——
Paddy Power4.003.751.85——
SkyBet3.903.601.85——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Preston

10.31 DStoke2-0 M
10.24 EWest Brom1-1 B
10.17 DWrexham4-1 M
10.13 DBirmingham4-0 M
10.10 EMillwall0-1 M

Wolves

10.31 ECardiff3-0 G
10.24 EWatford1-0 G
10.20 EPortsmouth1-1 B
10.16 DBurnley1-2 G
10.13 EBolton1-3 M

Sık sorulanlar

Preston – Wolves maçını kim kazanır?

Modelimize göre wolves kazanır ihtimali %50; beraberlik %28.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %53. Gol beklentisi Preston 1.02 – 1.62 Wolves.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %49, alt %51. 1.5 üst %74, 3.5 üst %26.

Preston – Wolves maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 7 karşılaşmada Preston 1, Wolves 3 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.43 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %71.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

22 Ağustos 2026 günü diğer Championship maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: