Sp Lisbon – Alverca Maç Tahmini
Primeira Liga · 22 Ağustos 2026 22:30 · Sonuç 3-1. Tahminimiz: Sp Lisbon kazanır (%81) · oran 1.24. En olası seçim 1.5 Üst %89 (oran ~1.16). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Sp Lisbon 2.8 – 0.65 Alverca
En olası skorlar
2-0 12%3-0 12%1-0 9%4-0 8%2-1 8%
Neden?
- Form: Sp Lisbon son 5 maçta ortalama 2.6 puan, Alverca 0.4 — Sp Lisbon formda önde.
- Güç farkı belirgin: Sp Lisbon güç puanında 215 puan önde.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%81); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Sp Lisbon 2.8 – Alverca 0.7; 2.5 üstü ihtimali %67, karşılıklı gol %51.
Sp Lisbon – Alverca geçmiş maçları (H2H)
Son 3 karşılaşma: Sp Lisbon 3 galibiyet, 0 beraberlik, Alverca 0 galibiyet. Maç başına ortalama 3.67 gol, karşılıklı gol oranı %67, 2.5 üst %67.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-22 | Primeira Liga | Sp Lisbon – Alverca | 3-1 | Sp Lisbon kazandı |
| 2026-03-22 | Primeira Liga | Alverca – Sp Lisbon | 1-4 | Sp Lisbon kazandı |
| 2025-10-31 | Primeira Liga | Sp Lisbon – Alverca | 2-0 | Sp Lisbon kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.22 | 7.20 | 14.50 | 1.44 | 2.40 |
| Bet365 | 1.19 | 6.00 | 12.00 | 1.48 | 2.60 |
| Bet&Win | 1.24 | 6.25 | 10.50 | — | — |
| BetVictor | 1.18 | 6.00 | 11.50 | — | — |
| Betfred | 1.20 | 6.00 | 11.00 | — | — |
| Paddy Power | 1.20 | 6.50 | 13.00 | — | — |
| SkyBet | 1.20 | 6.00 | 10.50 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Sp Lisbon – Alverca maçını kim kazanır?
Modelimize göre sp lisbon kazanır ihtimali %81; beraberlik %14.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %51. Gol beklentisi Sp Lisbon 2.8 – 0.65 Alverca.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %67, alt %33. 1.5 üst %89, 3.5 üst %44.
Sp Lisbon – Alverca maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 3 karşılaşmada Sp Lisbon 3, Alverca 0 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.67 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %67.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
22 Ağustos 2026 günü diğer Primeira Liga maçları
- Maritimo – Academico Viseu 3.5 gol altı %78
- Estoril – Rio Ave 1.5 gol üstü %76
- Sp Lisbon – Alverca 1.5 gol üstü %89
Günün en güçlü tahminleri
- For Sittard – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %87
- Inter – Monza 1.5 gol üstü %87
- Heerenveen – Zwolle 1.5 gol üstü %87
- Olympiakos – Atromitos Ev sahibi kazanır %85
- Parma – Cagliari 3.5 gol altı %85
- AEK – Iraklis Ev sahibi kazanır %84
- Espanol – Real Madrid 1.5 gol üstü %84
- West Ham – Charlton 1.5 gol üstü %83
İlgili sayfalar
- Sp Lisbon maç tahminleri ve form
- Alverca maç tahminleri ve form
- Primeira Liga tahminleri ve puan durumu
- 22 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
