Blackburn – Middlesbrough Maç Tahmini
Championship · 22 Ağustos 2026 17:00 · Sonuç 2-1. Tahminimiz: Middlesbrough kazanır (%51) · oran 2.20. En olası seçim 1.5 Üst %78 (oran ~1.37). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Blackburn 1.11 – 1.8 Middlesbrough
En olası skorlar
1-1 11%1-2 10%0-1 9%0-2 9%2-1 6%
Neden?
- Form: Blackburn son 5 maçta ortalama 1.0 puan, Middlesbrough 2.2 — Middlesbrough formda önde.
- Middlesbrough güç puanında hafif önde (72 puan).
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor ama biz daha iddialıyız (%51 vs %46).
- Gol beklentisi: Blackburn 1.1 – Middlesbrough 1.8; 2.5 üstü ihtimali %56, karşılıklı gol %59.
Blackburn – Middlesbrough geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Blackburn 3 galibiyet, 3 beraberlik, Middlesbrough 2 galibiyet. Maç başına ortalama 1.5 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-22 | Championship | Blackburn – Middlesbrough | 2-1 | Blackburn kazandı |
| 2026-03-21 | Championship | Blackburn – Middlesbrough | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-12-26 | Championship | Middlesbrough – Blackburn | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-04-04 | Championship | Blackburn – Middlesbrough | 0-2 | Middlesbrough kazandı |
| 2024-11-27 | Championship | Middlesbrough – Blackburn | 0-1 | Blackburn kazandı |
| 2024-03-16 | Championship | Middlesbrough – Blackburn | 0-0 | Beraberlik |
| 2023-09-16 | Championship | Blackburn – Middlesbrough | 2-1 | Blackburn kazandı |
| 2022-12-29 | Championship | Blackburn – Middlesbrough | 1-2 | Middlesbrough kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.70 | 3.55 | 2.20 | 2.06 | 1.90 |
| Bet365 | 3.50 | 3.40 | 2.01 | 2.00 | 1.85 |
| Bet&Win | 3.40 | 3.40 | 2.10 | — | — |
| BetVictor | 3.50 | 3.40 | 2.10 | — | — |
| Betfred | 3.30 | 3.50 | 2.15 | — | — |
| Paddy Power | 3.50 | 3.30 | 2.10 | — | — |
| SkyBet | 3.40 | 3.30 | 2.05 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Blackburn – Middlesbrough maçını kim kazanır?
Modelimize göre middlesbrough kazanır ihtimali %51; beraberlik %28.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %59. Gol beklentisi Blackburn 1.11 – 1.8 Middlesbrough.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %56, alt %44. 1.5 üst %78, 3.5 üst %32.
Blackburn – Middlesbrough maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Blackburn 3, Middlesbrough 2 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
22 Ağustos 2026 günü diğer Championship maçları
- Birmingham – Bristol City 1.5 gol üstü %74
- Lincoln – Portsmouth 3.5 gol altı %75
- Millwall – Norwich 1.5 gol üstü %78
- Blackburn – Middlesbrough 1.5 gol üstü %78
- Derby – Cardiff 1.5 gol üstü %78
- Preston – Wolves 1.5 gol üstü %74
- QPR – Bolton 1.5 gol üstü %76
- Southampton – Stoke 1.5 gol üstü %81
- Swansea – Sheffield United 3.5 gol altı %75
- West Ham – Charlton 1.5 gol üstü %83
Günün en güçlü tahminleri
- Sp Lisbon – Alverca 1.5 gol üstü %89
- For Sittard – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %87
- Inter – Monza 1.5 gol üstü %87
- Heerenveen – Zwolle 1.5 gol üstü %87
- Olympiakos – Atromitos Ev sahibi kazanır %85
- Parma – Cagliari 3.5 gol altı %85
- AEK – Iraklis Ev sahibi kazanır %84
- Espanol – Real Madrid 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Blackburn maç tahminleri ve form
- Middlesbrough maç tahminleri ve form
- Championship tahminleri ve puan durumu
- 22 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
