Inter – Monza Maç Tahmini
Serie A · 22 Ağustos 2026 19:30 · Sonuç 4-1. Tahminimiz: Inter kazanır (%86) · oran 1.22. En olası seçim 1.5 Üst %87 (oran ~1.22). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Inter 2.94 – 0.47 Monza
En olası skorlar
2-0 14%3-0 14%4-0 10%1-0 10%2-1 7%
Neden?
- Form: Inter son 5 maçta ortalama 1.8 puan, Monza 2.0 — form dengeli.
- Güç farkı belirgin: Inter güç puanında 197 puan önde.
- Hücum: Inter maç başına 2.06 gol beklentisi (xG) üretiyor, Monza 0.86. Savunmada Inter 1.10, Monza 1.89 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%82); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Inter 2.9 – Monza 0.5; 2.5 üstü ihtimali %66, karşılıklı gol %44.
Inter – Monza geçmiş maçları (H2H)
Son 7 karşılaşma: Inter 4 galibiyet, 2 beraberlik, Monza 1 galibiyet. Maç başına ortalama 3.57 gol, karşılıklı gol oranı %71, 2.5 üst %57.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-22 | Serie A | Inter – Monza | 4-1 | Inter kazandı |
| 2025-03-08 | Serie A | Inter – Monza | 3-2 | Inter kazandı |
| 2024-09-15 | Serie A | Monza – Inter | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-01-13 | Serie A | Monza – Inter | 1-5 | Inter kazandı |
| 2023-08-19 | Serie A | Inter – Monza | 2-0 | Inter kazandı |
| 2023-04-15 | Serie A | Inter – Monza | 0-1 | Monza kazandı |
| 2023-01-07 | Serie A | Monza – Inter | 2-2 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.22 | 7.60 | 17.00 | 1.67 | 2.46 |
| Bet365 | 1.20 | 7.00 | 13.00 | 1.62 | 2.30 |
| Bet&Win | 1.22 | 6.75 | 12.50 | — | — |
| BetVictor | 1.18 | 7.00 | 15.00 | — | — |
| Betfred | 1.20 | 6.50 | 15.00 | — | — |
| Paddy Power | 1.18 | 6.50 | 14.00 | — | — |
| SkyBet | 1.20 | 6.50 | 13.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Inter – Monza maçını kim kazanır?
Modelimize göre inter kazanır ihtimali %86; beraberlik %11.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol yok ihtimali %56. Gol beklentisi Inter 2.94 – 0.47 Monza.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %66, alt %34. 1.5 üst %87, 3.5 üst %42.
Inter – Monza maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 7 karşılaşmada Inter 4, Monza 1 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.57 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %71.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
22 Ağustos 2026 günü diğer Serie A maçları
- Inter – Monza 1.5 gol üstü %87
- Udinese – Como 1.5 gol üstü %75
- Genoa – Napoli 3.5 gol altı %83
- Parma – Cagliari 3.5 gol altı %85
Günün en güçlü tahminleri
- Sp Lisbon – Alverca 1.5 gol üstü %89
- For Sittard – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %87
- Heerenveen – Zwolle 1.5 gol üstü %87
- Olympiakos – Atromitos Ev sahibi kazanır %85
- AEK – Iraklis Ev sahibi kazanır %84
- Espanol – Real Madrid 1.5 gol üstü %84
- West Ham – Charlton 1.5 gol üstü %83
- Hull – Man United 1.5 gol üstü %83
İlgili sayfalar
- Inter maç tahminleri ve form
- Monza maç tahminleri ve form
- Serie A tahminleri ve puan durumu
- 22 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
