Millwall – Norwich Maç Tahmini
Championship · 22 Ağustos 2026 14:30 · Sonuç 3-0. Tahminimiz: Norwich kazanır (%39) · oran 3.40. En olası seçim 1.5 Üst %78 (oran ~1.34). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Millwall 1.34 – 1.51 Norwich
En olası skorlar
1-1 12%1-2 9%0-1 8%2-1 8%1-0 7%
Neden?
- Form: Millwall son 5 maçta ortalama 2.6 puan, Norwich 1.4 — Millwall formda önde.
- Millwall güç puanında hafif önde (49 puan).
- Bahis sitelerinden ayrışıyoruz: bizim favorimiz deplasman (%39), sitelerinki ev sahibi (%43).
- Gol beklentisi: Millwall 1.3 – Norwich 1.5; 2.5 üstü ihtimali %54, karşılıklı gol %58.
Millwall – Norwich geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Millwall 4 galibiyet, 0 beraberlik, Norwich 4 galibiyet. Maç başına ortalama 3.25 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %88.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-22 | Championship | Millwall – Norwich | 3-0 | Millwall kazandı |
| 2026-04-06 | Championship | Millwall – Norwich | 1-2 | Norwich kazandı |
| 2025-08-09 | Championship | Norwich – Millwall | 1-2 | Millwall kazandı |
| 2025-04-21 | Championship | Millwall – Norwich | 3-1 | Millwall kazandı |
| 2024-12-26 | Championship | Norwich – Millwall | 2-1 | Norwich kazandı |
| 2023-12-29 | Championship | Millwall – Norwich | 1-0 | Millwall kazandı |
| 2023-08-20 | Championship | Norwich – Millwall | 3-1 | Norwich kazandı |
| 2023-03-04 | Championship | Millwall – Norwich | 2-3 | Norwich kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.30 | 3.60 | 3.40 | 2.00 | 1.96 |
| Bet365 | 2.15 | 3.40 | 3.10 | 2.00 | 1.85 |
| Bet&Win | 2.20 | 3.40 | 3.20 | — | — |
| BetVictor | 2.20 | 3.40 | 3.20 | — | — |
| Betfred | 2.20 | 3.50 | 3.20 | — | — |
| Paddy Power | 2.20 | 3.40 | 3.20 | — | — |
| SkyBet | 2.20 | 3.30 | 3.20 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Millwall – Norwich maçını kim kazanır?
Modelimize göre norwich kazanır ihtimali %39; beraberlik %29.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %58. Gol beklentisi Millwall 1.34 – 1.51 Norwich.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %54, alt %46. 1.5 üst %78, 3.5 üst %30.
Millwall – Norwich maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Millwall 4, Norwich 4 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Orta. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
22 Ağustos 2026 günü diğer Championship maçları
- Birmingham – Bristol City 1.5 gol üstü %74
- Lincoln – Portsmouth 3.5 gol altı %75
- Millwall – Norwich 1.5 gol üstü %78
- Blackburn – Middlesbrough 1.5 gol üstü %78
- Derby – Cardiff 1.5 gol üstü %78
- Preston – Wolves 1.5 gol üstü %74
- QPR – Bolton 1.5 gol üstü %76
- Southampton – Stoke 1.5 gol üstü %81
- Swansea – Sheffield United 3.5 gol altı %75
- West Ham – Charlton 1.5 gol üstü %83
Günün en güçlü tahminleri
- Sp Lisbon – Alverca 1.5 gol üstü %89
- For Sittard – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %87
- Inter – Monza 1.5 gol üstü %87
- Heerenveen – Zwolle 1.5 gol üstü %87
- Olympiakos – Atromitos Ev sahibi kazanır %85
- Parma – Cagliari 3.5 gol altı %85
- AEK – Iraklis Ev sahibi kazanır %84
- Espanol – Real Madrid 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Millwall maç tahminleri ve form
- Norwich maç tahminleri ve form
- Championship tahminleri ve puan durumu
- 22 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
