St. Gilloise – Waregem Maç Tahmini
Pro League · 15 Ağustos 2026 17:00 · Sonuç 0-0. Tahminimiz: St. Gilloise kazanır (%69) · oran 1.38. En olası seçim 1.5 Üst %79 (oran ~1.22). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: St. Gilloise 2.16 – 0.73 Waregem
En olası skorlar
2-0 13%1-0 12%2-1 9%3-0 9%1-1 9%
Neden?
- Form: St. Gilloise son 5 maçta ortalama 2.0 puan, Waregem 3.0 — Waregem formda önde.
- Güç farkı belirgin: St. Gilloise güç puanında 167 puan önde.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%74); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: St. Gilloise 2.2 – Waregem 0.7; 2.5 üstü ihtimali %55, karşılıklı gol %50.
St. Gilloise – Waregem geçmiş maçları (H2H)
Son 7 karşılaşma: St. Gilloise 6 galibiyet, 1 beraberlik, Waregem 0 galibiyet. Maç başına ortalama 2.86 gol, karşılıklı gol oranı %43, 2.5 üst %57.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-15 | Pro League | St. Gilloise – Waregem | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-12-20 | Pro League | St. Gilloise – Waregem | 2-0 | St. Gilloise kazandı |
| 2025-11-01 | Pro League | Waregem – St. Gilloise | 1-4 | St. Gilloise kazandı |
| 2023-02-05 | Pro League | St. Gilloise – Waregem | 4-0 | St. Gilloise kazandı |
| 2022-09-04 | Pro League | Waregem – St. Gilloise | 1-3 | St. Gilloise kazandı |
| 2021-12-15 | Pro League | Waregem – St. Gilloise | 0-2 | St. Gilloise kazandı |
| 2021-09-18 | Pro League | St. Gilloise – Waregem | 2-1 | St. Gilloise kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.38 | 5.30 | 9.80 | 1.60 | 2.18 |
| Bet365 | 1.33 | 5.00 | 9.50 | 1.60 | 2.30 |
| Bet&Win | 1.35 | 5.00 | 8.75 | — | — |
| BetVictor | 1.30 | 5.00 | 8.50 | — | — |
| Betfred | 1.30 | 5.00 | 8.50 | — | — |
| Paddy Power | 1.29 | 5.00 | 8.50 | — | — |
| SkyBet | 1.29 | 4.75 | 7.50 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
St. Gilloise – Waregem maçını kim kazanır?
Modelimize göre st. gilloise kazanır ihtimali %69; beraberlik %21.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %50. Gol beklentisi St. Gilloise 2.16 – 0.73 Waregem.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %55, alt %45. 1.5 üst %79, 3.5 üst %29.
St. Gilloise – Waregem maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 7 karşılaşmada St. Gilloise 6, Waregem 0 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.86 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %43.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
15 Ağustos 2026 günü diğer Pro League maçları
- St. Gilloise – Waregem 1.5 gol üstü %79
- Kortrijk – Antwerp 3.5 gol altı %75
- Genk – Westerlo 1.5 gol üstü %89
- Oud-Heverlee Leuven – Club Brugge 1.5 gol üstü %84
Günün en güçlü tahminleri
- Excelsior – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %92
- Alaves – Getafe 3.5 gol altı %90
- Willem II – Nijmegen 1.5 gol üstü %88
- For Sittard – Cambuur 1.5 gol üstü %85
- Hertha – Heidenheim 1.5 gol üstü %85
- Kaiserslautern – Karlsruhe 1.5 gol üstü %85
- Sevilla – Vallecano 3.5 gol altı %84
- Osnabruck – Magdeburg 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- St. Gilloise maç tahminleri ve form
- Waregem maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 15 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
