For Sittard – Cambuur Maç Tahmini
Eredivisie · 15 Ağustos 2026 22:00 · Sonuç 3-1. Tahminimiz: For Sittard kazanır (%59) · oran 1.75. En olası seçim 1.5 Üst %85 (oran ~1.18). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: For Sittard 2.09 – 1.08 Cambuur
En olası skorlar
1-1 10%2-1 10%2-0 9%1-0 8%3-1 7%
Neden?
- Form: For Sittard son 5 maçta ortalama 0.8 puan, Cambuur 0.6 — form dengeli.
- For Sittard güç puanında hafif önde (88 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%57); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: For Sittard 2.1 – Cambuur 1.1; 2.5 üstü ihtimali %61, karşılıklı gol %60.
For Sittard – Cambuur geçmiş maçları (H2H)
Son 5 karşılaşma: For Sittard 3 galibiyet, 0 beraberlik, Cambuur 2 galibiyet. Maç başına ortalama 3.2 gol, karşılıklı gol oranı %80, 2.5 üst %80.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-15 | Eredivisie | For Sittard – Cambuur | 3-1 | For Sittard kazandı |
| 2023-01-29 | Eredivisie | Cambuur – For Sittard | 1-2 | For Sittard kazandı |
| 2022-08-20 | Eredivisie | For Sittard – Cambuur | 1-4 | Cambuur kazandı |
| 2022-02-26 | Eredivisie | Cambuur – For Sittard | 2-1 | Cambuur kazandı |
| 2021-10-16 | Eredivisie | For Sittard – Cambuur | 1-0 | For Sittard kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.74 | 4.30 | 4.60 | 1.52 | 2.68 |
| Bet365 | 1.70 | 4.00 | 4.75 | 1.50 | 2.50 |
| Bet&Win | 1.75 | 4.10 | 4.20 | — | — |
| BetVictor | 1.70 | 4.10 | 4.20 | — | — |
| Betfred | 1.67 | 4.00 | 4.20 | — | — |
| Paddy Power | 1.62 | 4.00 | 4.20 | — | — |
| SkyBet | 1.62 | 3.90 | 4.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
For Sittard – Cambuur maçını kim kazanır?
Modelimize göre for sittard kazanır ihtimali %59; beraberlik %24.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %60. Gol beklentisi For Sittard 2.09 – 1.08 Cambuur.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %61, alt %39. 1.5 üst %85, 3.5 üst %40.
For Sittard – Cambuur maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 5 karşılaşmada For Sittard 3, Cambuur 2 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.2 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %80.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
15 Ağustos 2026 günü diğer Eredivisie maçları
- Willem II – Nijmegen 1.5 gol üstü %88
- Utrecht – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %82
- Excelsior – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %92
- For Sittard – Cambuur 1.5 gol üstü %85
Günün en güçlü tahminleri
- Alaves – Getafe 3.5 gol altı %90
- Genk – Westerlo 1.5 gol üstü %89
- Hertha – Heidenheim 1.5 gol üstü %85
- Kaiserslautern – Karlsruhe 1.5 gol üstü %85
- Oud-Heverlee Leuven – Club Brugge 1.5 gol üstü %84
- Sevilla – Vallecano 3.5 gol altı %84
- Osnabruck – Magdeburg 1.5 gol üstü %84
- Oviedo – Granada 3.5 gol altı %83
İlgili sayfalar
- For Sittard maç tahminleri ve form
- Cambuur maç tahminleri ve form
- Eredivisie tahminleri ve puan durumu
- 15 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
