Kortrijk – Antwerp Maç Tahmini
Pro League · 15 Ağustos 2026 19:15 · Sonuç 0-3. Tahminimiz: Antwerp kazanır (%35) · oran 2.74. En olası seçim 3.5 Alt %75 (oran ~1.33). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Kortrijk 1.3 – 1.33 Antwerp
En olası skorlar
1-1 13%0-1 9%1-0 9%1-2 8%2-1 8%
Neden?
- Form: Kortrijk son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Antwerp 1.4 — form dengeli.
- Antwerp güç puanında hafif önde (60 puan).
- Bahis sitelerinden ayrışıyoruz: bizim favorimiz deplasman (%35), sitelerinki ev sahibi (%36).
- Gol beklentisi: Kortrijk 1.3 – Antwerp 1.3; 2.5 üstü ihtimali %49, karşılıklı gol %55.
Kortrijk – Antwerp geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Kortrijk 1 galibiyet, 0 beraberlik, Antwerp 7 galibiyet. Maç başına ortalama 2.75 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-15 | Pro League | Kortrijk – Antwerp | 0-3 | Antwerp kazandı |
| 2025-02-15 | Pro League | Antwerp – Kortrijk | 2-1 | Antwerp kazandı |
| 2024-11-09 | Pro League | Kortrijk – Antwerp | 1-2 | Antwerp kazandı |
| 2024-03-09 | Pro League | Kortrijk – Antwerp | 0-1 | Antwerp kazandı |
| 2023-08-11 | Pro League | Antwerp – Kortrijk | 6-0 | Antwerp kazandı |
| 2023-04-16 | Pro League | Antwerp – Kortrijk | 1-0 | Antwerp kazandı |
| 2022-10-02 | Pro League | Kortrijk – Antwerp | 2-1 | Kortrijk kazandı |
| 2022-02-02 | Pro League | Kortrijk – Antwerp | 0-2 | Antwerp kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.66 | 3.40 | 2.74 | 2.04 | 1.83 |
| Bet365 | 2.55 | 3.20 | 2.70 | 2.03 | 1.78 |
| Bet&Win | 2.65 | 3.30 | 2.65 | — | — |
| BetVictor | 2.55 | 3.20 | 2.60 | — | — |
| Betfred | 2.60 | 3.25 | 2.50 | — | — |
| Paddy Power | 2.50 | 3.25 | 2.50 | — | — |
| SkyBet | 2.50 | 3.10 | 2.45 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Kortrijk – Antwerp maçını kim kazanır?
Modelimize göre antwerp kazanır ihtimali %35; beraberlik %31.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %55. Gol beklentisi Kortrijk 1.3 – 1.33 Antwerp.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %49, alt %51. 1.5 üst %73, 3.5 üst %25.
Kortrijk – Antwerp maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Kortrijk 1, Antwerp 7 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
15 Ağustos 2026 günü diğer Pro League maçları
- St. Gilloise – Waregem 1.5 gol üstü %79
- Kortrijk – Antwerp 3.5 gol altı %75
- Genk – Westerlo 1.5 gol üstü %89
- Oud-Heverlee Leuven – Club Brugge 1.5 gol üstü %84
Günün en güçlü tahminleri
- Excelsior – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %92
- Alaves – Getafe 3.5 gol altı %90
- Willem II – Nijmegen 1.5 gol üstü %88
- For Sittard – Cambuur 1.5 gol üstü %85
- Hertha – Heidenheim 1.5 gol üstü %85
- Kaiserslautern – Karlsruhe 1.5 gol üstü %85
- Sevilla – Vallecano 3.5 gol altı %84
- Osnabruck – Magdeburg 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Kortrijk maç tahminleri ve form
- Antwerp maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 15 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
