Willem II – Nijmegen Maç Tahmini
Eredivisie · 15 Ağustos 2026 17:30 · Sonuç 1-4. Tahminimiz: Nijmegen kazanır (%58) · oran 1.65. En olası seçim 1.5 Üst %88 (oran ~1.16). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Willem II 1.22 – 2.24 Nijmegen
En olası skorlar
1-2 10%1-1 9%0-2 8%1-3 7%0-1 7%
Neden?
- Form: Willem II son 5 maçta ortalama 0.4 puan, Nijmegen 1.0 — Nijmegen formda önde.
- Güç farkı belirgin: Nijmegen güç puanında 150 puan önde.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%61); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Willem II 1.2 – Nijmegen 2.2; 2.5 üstü ihtimali %67, karşılıklı gol %63.
Willem II – Nijmegen geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Willem II 1 galibiyet, 3 beraberlik, Nijmegen 4 galibiyet. Maç başına ortalama 1.88 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %25.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-15 | Eredivisie | Willem II – Nijmegen | 1-4 | Nijmegen kazandı |
| 2025-05-03 | Eredivisie | Nijmegen – Willem II | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-12-22 | Eredivisie | Willem II – Nijmegen | 4-1 | Willem II kazandı |
| 2021-12-22 | Eredivisie | Willem II – Nijmegen | 0-1 | Nijmegen kazandı |
| 2021-09-12 | Eredivisie | Nijmegen – Willem II | 0-0 | Beraberlik |
| 2017-01-15 | Eredivisie | Willem II – Nijmegen | 0-1 | Nijmegen kazandı |
| 2016-09-25 | Eredivisie | Nijmegen – Willem II | 0-0 | Beraberlik |
| 2016-01-17 | Eredivisie | Nijmegen – Willem II | 1-0 | Nijmegen kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 5.10 | 4.60 | 1.65 | 1.47 | 2.74 |
| Bet365 | 4.75 | 4.75 | 1.57 | 1.44 | 2.70 |
| Bet&Win | 4.80 | 4.50 | 1.58 | — | — |
| BetVictor | 5.00 | 4.40 | 1.55 | — | — |
| Betfred | 4.60 | 4.20 | 1.57 | — | — |
| Paddy Power | 4.75 | 4.20 | 1.53 | — | — |
| SkyBet | 4.60 | 4.00 | 1.53 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Willem II – Nijmegen maçını kim kazanır?
Modelimize göre nijmegen kazanır ihtimali %58; beraberlik %24.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %63. Gol beklentisi Willem II 1.22 – 2.24 Nijmegen.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %67, alt %33. 1.5 üst %88, 3.5 üst %45.
Willem II – Nijmegen maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Willem II 1, Nijmegen 4 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
15 Ağustos 2026 günü diğer Eredivisie maçları
- Willem II – Nijmegen 1.5 gol üstü %88
- Utrecht – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %82
- Excelsior – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %92
- For Sittard – Cambuur 1.5 gol üstü %85
Günün en güçlü tahminleri
- Alaves – Getafe 3.5 gol altı %90
- Genk – Westerlo 1.5 gol üstü %89
- Hertha – Heidenheim 1.5 gol üstü %85
- Kaiserslautern – Karlsruhe 1.5 gol üstü %85
- Oud-Heverlee Leuven – Club Brugge 1.5 gol üstü %84
- Sevilla – Vallecano 3.5 gol altı %84
- Osnabruck – Magdeburg 1.5 gol üstü %84
- Oviedo – Granada 3.5 gol altı %83
İlgili sayfalar
- Willem II maç tahminleri ve form
- Nijmegen maç tahminleri ve form
- Eredivisie tahminleri ve puan durumu
- 15 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
