Genk – Westerlo Maç Tahmini
Pro League · 15 Ağustos 2026 21:45 · Sonuç 3-2. Tahminimiz: Genk kazanır (%71) · oran 1.73. En olası seçim 1.5 Üst %89 (oran ~1.18). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Genk 2.76 – 1.11 Westerlo
En olası skorlar
2-1 9%3-1 8%2-0 8%3-0 7%1-1 7%
Neden?
- Form: Genk son 5 maçta ortalama 1.6 puan, Westerlo 0.6 — Genk formda önde.
- Genk güç puanında hafif önde (58 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor ama biz daha iddialıyız (%71 vs %58).
- Gol beklentisi: Genk 2.8 – Westerlo 1.1; 2.5 üstü ihtimali %74, karşılıklı gol %64.
Genk – Westerlo geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Genk 6 galibiyet, 2 beraberlik, Westerlo 0 galibiyet. Maç başına ortalama 2.5 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-15 | Pro League | Genk – Westerlo | 3-2 | Genk kazandı |
| 2026-05-10 | Pro League | Genk – Westerlo | 3-0 | Genk kazandı |
| 2026-04-18 | Pro League | Westerlo – Genk | 1-2 | Genk kazandı |
| 2025-12-14 | Pro League | Genk – Westerlo | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-11-02 | Pro League | Westerlo – Genk | 0-1 | Genk kazandı |
| 2025-01-25 | Pro League | Westerlo – Genk | 1-2 | Genk kazandı |
| 2024-08-30 | Pro League | Genk – Westerlo | 1-0 | Genk kazandı |
| 2024-03-17 | Pro League | Westerlo – Genk | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.67 | 4.40 | 5.10 | 1.51 | 2.62 |
| Bet365 | 1.62 | 4.10 | 5.00 | 1.50 | 2.50 |
| Bet&Win | 1.70 | 4.10 | 4.40 | — | — |
| BetVictor | 1.62 | 4.10 | 4.40 | — | — |
| Betfred | 1.62 | 4.00 | 4.50 | — | — |
| Paddy Power | 1.60 | 4.00 | 4.40 | — | — |
| SkyBet | 1.60 | 3.90 | 4.20 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Genk – Westerlo maçını kim kazanır?
Modelimize göre genk kazanır ihtimali %71; beraberlik %17.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %64. Gol beklentisi Genk 2.76 – 1.11 Westerlo.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %74, alt %26. 1.5 üst %89, 3.5 üst %51.
Genk – Westerlo maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Genk 6, Westerlo 0 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Orta. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
15 Ağustos 2026 günü diğer Pro League maçları
- St. Gilloise – Waregem 1.5 gol üstü %79
- Kortrijk – Antwerp 3.5 gol altı %75
- Genk – Westerlo 1.5 gol üstü %89
- Oud-Heverlee Leuven – Club Brugge 1.5 gol üstü %84
Günün en güçlü tahminleri
- Excelsior – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %92
- Alaves – Getafe 3.5 gol altı %90
- Willem II – Nijmegen 1.5 gol üstü %88
- For Sittard – Cambuur 1.5 gol üstü %85
- Hertha – Heidenheim 1.5 gol üstü %85
- Kaiserslautern – Karlsruhe 1.5 gol üstü %85
- Sevilla – Vallecano 3.5 gol altı %84
- Osnabruck – Magdeburg 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Genk maç tahminleri ve form
- Westerlo maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 15 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
