Oud-Heverlee Leuven – Club Brugge Maç Tahmini
Pro League · 15 Ağustos 2026 21:45 · Sonuç 0-3. Tahminimiz: Club Brugge kazanır (%66) · oran 1.44. En olası seçim 1.5 Üst %84 (oran ~1.17). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Oud-Heverlee Leuven 0.98 – 2.32 Club Brugge
En olası skorlar
0-2 10%1-2 10%1-1 9%0-1 8%0-3 8%
Neden?
- Form: Oud-Heverlee Leuven son 5 maçta ortalama 0.8 puan, Club Brugge 2.6 — Club Brugge formda önde.
- Güç farkı belirgin: Club Brugge güç puanında 218 puan önde.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%70); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Oud-Heverlee Leuven 1.0 – Club Brugge 2.3; 2.5 üstü ihtimali %64, karşılıklı gol %57.
Oud-Heverlee Leuven – Club Brugge geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Oud-Heverlee Leuven 0 galibiyet, 1 beraberlik, Club Brugge 7 galibiyet. Maç başına ortalama 2.0 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-15 | Pro League | Oud-Heverlee Leuven – Club Brugge | 0-3 | Club Brugge kazandı |
| 2026-02-21 | Pro League | Club Brugge – Oud-Heverlee Leuven | 2-1 | Club Brugge kazandı |
| 2025-10-18 | Pro League | Oud-Heverlee Leuven – Club Brugge | 0-1 | Club Brugge kazandı |
| 2025-02-08 | Pro League | Club Brugge – Oud-Heverlee Leuven | 1-0 | Club Brugge kazandı |
| 2024-11-02 | Pro League | Oud-Heverlee Leuven – Club Brugge | 0-1 | Club Brugge kazandı |
| 2024-03-10 | Pro League | Club Brugge – Oud-Heverlee Leuven | 3-1 | Club Brugge kazandı |
| 2023-11-26 | Pro League | Oud-Heverlee Leuven – Club Brugge | 0-1 | Club Brugge kazandı |
| 2022-12-26 | Pro League | Club Brugge – Oud-Heverlee Leuven | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 7.40 | 5.20 | 1.44 | 1.49 | 2.78 |
| Bet365 | 6.00 | 4.75 | 1.44 | 1.48 | 2.60 |
| Bet&Win | 6.75 | 5.00 | 1.42 | — | — |
| BetVictor | 7.00 | 4.80 | 1.36 | — | — |
| Betfred | 7.00 | 4.60 | 1.36 | — | — |
| Paddy Power | 6.50 | 5.00 | 1.30 | — | — |
| SkyBet | 6.25 | 4.75 | 1.33 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Oud-Heverlee Leuven – Club Brugge maçını kim kazanır?
Modelimize göre club brugge kazanır ihtimali %66; beraberlik %21.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %57. Gol beklentisi Oud-Heverlee Leuven 0.98 – 2.32 Club Brugge.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %64, alt %36. 1.5 üst %84, 3.5 üst %40.
Oud-Heverlee Leuven – Club Brugge maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Oud-Heverlee Leuven 0, Club Brugge 7 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
15 Ağustos 2026 günü diğer Pro League maçları
- St. Gilloise – Waregem 1.5 gol üstü %79
- Kortrijk – Antwerp 3.5 gol altı %75
- Genk – Westerlo 1.5 gol üstü %89
- Oud-Heverlee Leuven – Club Brugge 1.5 gol üstü %84
Günün en güçlü tahminleri
- Excelsior – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %92
- Alaves – Getafe 3.5 gol altı %90
- Willem II – Nijmegen 1.5 gol üstü %88
- For Sittard – Cambuur 1.5 gol üstü %85
- Hertha – Heidenheim 1.5 gol üstü %85
- Kaiserslautern – Karlsruhe 1.5 gol üstü %85
- Sevilla – Vallecano 3.5 gol altı %84
- Osnabruck – Magdeburg 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Oud-Heverlee Leuven maç tahminleri ve form
- Club Brugge maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 15 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
