BankoZeka

Rangers – Hibernian Maç Tahmini

Premiership · 9 Ağustos 2026 18:00 · Sonuç 1-2. Tahminimiz: Rangers kazanır (%71) · oran 1.58. En olası seçim 1.5 Üst %85 (oran ~1.20). Tahmin tuttu ✓

Maç sonucu

Rangers71% 1.58
Beraberlik19% 4.50
Hibernian10% 5.60

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var54% ~1.75
Karşılıklı gol yok46% ~2.33

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü85% ~1.20
2.5 gol üstü64% 1.58
3.5 gol üstü40% ~2.52

Gol beklentisi: Rangers 2.44 – 0.85 Hibernian

En olası skorlar

2-0 11%2-1 9%3-0 9%1-0 9%1-1 8%

Neden?

REKLAM
reklam

Rangers – Hibernian geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: Rangers 2 galibiyet, 3 beraberlik, Hibernian 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.5 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %50.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-08-09PremiershipRangers – Hibernian1-2Hibernian kazandı
2026-05-13PremiershipRangers – Hibernian1-2Hibernian kazandı
2026-02-01PremiershipHibernian – Rangers0-0Beraberlik
2025-12-15PremiershipRangers – Hibernian1-0Rangers kazandı
2025-10-29PremiershipHibernian – Rangers0-1Rangers kazandı
2025-05-17PremiershipHibernian – Rangers2-2Beraberlik
2025-04-05PremiershipRangers – Hibernian0-2Hibernian kazandı
2025-01-05PremiershipHibernian – Rangers3-3Beraberlik

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.1.584.505.601.582.40
Bet3651.494.335.501.572.38
Bet&Win1.554.205.50——
BetVictor1.504.205.50——
Betfred1.534.505.50——
Paddy Power1.574.005.00——
SkyBet1.573.905.00——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Rangers

10.28 DHearts2-2 B
10.24 ESt Johnstone4-0 G
10.17 DDundee2-2 B
10.10 EKilmarnock3-1 G
09.20 DCeltic0-1 G

Hibernian

10.28 DSt Mirren1-1 B
10.25 ECeltic1-2 M
10.17 EFalkirk1-2 M
10.10 DDundee United1-0 M
09.19 EAberdeen1-1 B

Sık sorulanlar

Rangers – Hibernian maçını kim kazanır?

Modelimize göre rangers kazanır ihtimali %71; beraberlik %19.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %54. Gol beklentisi Rangers 2.44 – 0.85 Hibernian.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %64, alt %36. 1.5 üst %85, 3.5 üst %40.

Rangers – Hibernian maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada Rangers 2, Hibernian 3 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

9 Ağustos 2026 günü diğer Premiership maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: