Hearts – Dundee United Maç Tahmini
Premiership · 9 Ağustos 2026 17:00 · Sonuç 4-0. Tahminimiz: Hearts kazanır (%55) · oran 1.73. En olası seçim 1.5 Üst %82 (oran ~1.27). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Hearts 1.94 – 1.11 Dundee United
En olası skorlar
1-1 11%2-1 10%2-0 9%1-0 9%3-1 6%
Neden?
- Form: Hearts son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Dundee United 0.6 — Hearts formda önde.
- Güç farkı belirgin: Hearts güç puanında 116 puan önde.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%60); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Hearts 1.9 – Dundee United 1.1; 2.5 üstü ihtimali %59, karşılıklı gol %58.
Hearts – Dundee United geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Hearts 5 galibiyet, 1 beraberlik, Dundee United 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.62 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-09 | Premiership | Hearts – Dundee United | 4-0 | Hearts kazandı |
| 2026-01-31 | Premiership | Dundee United – Hearts | 0-3 | Hearts kazandı |
| 2025-11-09 | Premiership | Hearts – Dundee United | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-08-10 | Premiership | Dundee United – Hearts | 2-3 | Hearts kazandı |
| 2025-04-06 | Premiership | Hearts – Dundee United | 0-1 | Dundee United kazandı |
| 2025-01-05 | Premiership | Dundee United – Hearts | 0-1 | Hearts kazandı |
| 2024-09-01 | Premiership | Hearts – Dundee United | 0-1 | Dundee United kazandı |
| 2023-02-04 | Premiership | Hearts – Dundee United | 3-1 | Hearts kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.73 | 4.30 | 4.90 | 1.76 | 2.20 |
| Bet365 | 1.57 | 4.33 | 4.75 | 1.73 | 2.10 |
| Bet&Win | 1.62 | 4.00 | 4.80 | — | — |
| BetVictor | 1.62 | 3.80 | 4.80 | — | — |
| Betfred | 1.62 | 4.20 | 5.00 | — | — |
| Paddy Power | 1.57 | 4.20 | 5.00 | — | — |
| SkyBet | 1.57 | 4.00 | 4.80 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Hearts – Dundee United maçını kim kazanır?
Modelimize göre hearts kazanır ihtimali %55; beraberlik %25.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %58. Gol beklentisi Hearts 1.94 – 1.11 Dundee United.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %59, alt %41. 1.5 üst %82, 3.5 üst %35.
Hearts – Dundee United maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Hearts 5, Dundee United 2 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.62 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
9 Ağustos 2026 günü diğer Premiership maçları
- Kilmarnock – Celtic 1.5 gol üstü %88
- Hearts – Dundee United 1.5 gol üstü %82
- Motherwell – Falkirk 1.5 gol üstü %79
- Rangers – Hibernian 1.5 gol üstü %85
Günün en güçlü tahminleri
- Benfica – Academico Viseu Ev sahibi kazanır %91
- Heerenveen – Twente 1.5 gol üstü %88
- Zwolle – Ajax 1.5 gol üstü %87
- Porto – Alverca Ev sahibi kazanır %86
- Sparta Rotterdam – Feyenoord 1.5 gol üstü %85
- Cottbus – Hannover 1.5 gol üstü %84
- St Pauli – Greuther Furth 1.5 gol üstü %83
- Waregem – Genk 1.5 gol üstü %81
İlgili sayfalar
- Hearts maç tahminleri ve form
- Dundee United maç tahminleri ve form
- Premiership tahminleri ve puan durumu
- 9 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
