Heerenveen – Twente Maç Tahmini
Eredivisie · 9 Ağustos 2026 17:45 · Sonuç 1-0. Tahminimiz: Twente kazanır (%48) · oran 2.22. En olası seçim 1.5 Üst %88 (oran ~1.17). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Heerenveen 1.44 – 2.0 Twente
En olası skorlar
1-1 10%1-2 9%2-2 7%2-1 7%0-2 6%
Neden?
- Form: Heerenveen son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Twente 1.6 — form dengeli.
- Twente güç puanında hafif önde (58 puan).
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor ama biz daha iddialıyız (%48 vs %44).
- Gol beklentisi: Heerenveen 1.4 – Twente 2.0; 2.5 üstü ihtimali %67, karşılıklı gol %67.
Heerenveen – Twente geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Heerenveen 1 galibiyet, 3 beraberlik, Twente 4 galibiyet. Maç başına ortalama 3.75 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-09 | Eredivisie | Heerenveen – Twente | 1-0 | Heerenveen kazandı |
| 2026-02-07 | Eredivisie | Twente – Heerenveen | 5-0 | Twente kazandı |
| 2025-08-24 | Eredivisie | Heerenveen – Twente | 1-2 | Twente kazandı |
| 2025-02-09 | Eredivisie | Heerenveen – Twente | 3-3 | Beraberlik |
| 2024-09-17 | Eredivisie | Twente – Heerenveen | 2-0 | Twente kazandı |
| 2024-04-03 | Eredivisie | Heerenveen – Twente | 3-3 | Beraberlik |
| 2023-09-30 | Eredivisie | Twente – Heerenveen | 1-0 | Twente kazandı |
| 2023-03-04 | Eredivisie | Twente – Heerenveen | 3-3 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.94 | 4.00 | 2.22 | 1.51 | 2.70 |
| Bet365 | 3.00 | 3.80 | 2.20 | 1.48 | 2.60 |
| Bet&Win | 3.00 | 3.80 | 2.15 | — | — |
| BetVictor | 2.90 | 3.80 | 2.15 | — | — |
| Betfred | 2.88 | 3.75 | 2.10 | — | — |
| Paddy Power | 2.88 | 3.80 | 2.00 | — | — |
| SkyBet | 2.80 | 3.75 | 2.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Heerenveen – Twente maçını kim kazanır?
Modelimize göre twente kazanır ihtimali %48; beraberlik %28.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %67. Gol beklentisi Heerenveen 1.44 – 2.0 Twente.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %67, alt %33. 1.5 üst %88, 3.5 üst %45.
Heerenveen – Twente maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Heerenveen 1, Twente 4 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
9 Ağustos 2026 günü diğer Eredivisie maçları
- Sparta Rotterdam – Feyenoord 1.5 gol üstü %85
- Groningen – Utrecht 1.5 gol üstü %79
- Zwolle – Ajax 1.5 gol üstü %87
- Heerenveen – Twente 1.5 gol üstü %88
Günün en güçlü tahminleri
- Benfica – Academico Viseu Ev sahibi kazanır %91
- Kilmarnock – Celtic 1.5 gol üstü %88
- Porto – Alverca Ev sahibi kazanır %86
- Rangers – Hibernian 1.5 gol üstü %85
- Cottbus – Hannover 1.5 gol üstü %84
- St Pauli – Greuther Furth 1.5 gol üstü %83
- Hearts – Dundee United 1.5 gol üstü %82
- Waregem – Genk 1.5 gol üstü %81
İlgili sayfalar
- Heerenveen maç tahminleri ve form
- Twente maç tahminleri ve form
- Eredivisie tahminleri ve puan durumu
- 9 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
