St Pauli – Greuther Furth Maç Tahmini
2. Bundesliga · 9 Ağustos 2026 14:30 · Sonuç 1-1. Tahminimiz: St Pauli kazanır (%53) · oran 1.88. En olası seçim 1.5 Üst %83 (oran ~1.22). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: St Pauli 2.03 – 1.18 Greuther Furth
En olası skorlar
1-1 10%2-1 10%2-0 8%1-0 8%3-1 7%
Neden?
- Form: St Pauli son 5 maçta ortalama 0.2 puan, Greuther Furth 1.4 — Greuther Furth formda önde.
- St Pauli güç puanında hafif önde (53 puan).
- Hücum: St Pauli maç başına 1.11 gol beklentisi (xG) üretiyor, Greuther Furth 0.74. Savunmada St Pauli 2.30, Greuther Furth 1.57 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%52); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: St Pauli 2.0 – Greuther Furth 1.2; 2.5 üstü ihtimali %62, karşılıklı gol %60.
St Pauli – Greuther Furth geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: St Pauli 3 galibiyet, 3 beraberlik, Greuther Furth 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.88 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-09 | 2. Bundesliga | St Pauli – Greuther Furth | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-02-03 | 2. Bundesliga | St Pauli – Greuther Furth | 3-2 | St Pauli kazandı |
| 2023-08-19 | 2. Bundesliga | Greuther Furth – St Pauli | 0-0 | Beraberlik |
| 2023-03-11 | 2. Bundesliga | St Pauli – Greuther Furth | 2-1 | St Pauli kazandı |
| 2022-09-03 | 2. Bundesliga | Greuther Furth – St Pauli | 2-2 | Beraberlik |
| 2021-04-25 | 2. Bundesliga | St Pauli – Greuther Furth | 2-1 | St Pauli kazandı |
| 2021-01-03 | 2. Bundesliga | Greuther Furth – St Pauli | 2-1 | Greuther Furth kazandı |
| 2020-01-28 | 2. Bundesliga | Greuther Furth – St Pauli | 3-0 | Greuther Furth kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.87 | 3.90 | 4.00 | 1.65 | 2.32 |
| Bet365 | 1.85 | 3.80 | 3.80 | 1.62 | 2.25 |
| Bet&Win | 1.88 | 3.75 | 3.80 | — | — |
| BetVictor | 1.83 | 3.70 | 3.70 | — | — |
| Betfred | 1.83 | 3.75 | 3.60 | — | — |
| Paddy Power | 1.75 | 3.80 | 3.70 | — | — |
| SkyBet | 1.75 | 3.60 | 3.50 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
St Pauli – Greuther Furth maçını kim kazanır?
Modelimize göre st pauli kazanır ihtimali %53; beraberlik %29.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %60. Gol beklentisi St Pauli 2.03 – 1.18 Greuther Furth.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %62, alt %38. 1.5 üst %83, 3.5 üst %39.
St Pauli – Greuther Furth maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada St Pauli 3, Greuther Furth 2 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
9 Ağustos 2026 günü diğer 2. Bundesliga maçları
- Cottbus – Hannover 1.5 gol üstü %84
- Nurnberg – Dresden 1.5 gol üstü %78
- St Pauli – Greuther Furth 1.5 gol üstü %83
Günün en güçlü tahminleri
- Benfica – Academico Viseu Ev sahibi kazanır %91
- Heerenveen – Twente 1.5 gol üstü %88
- Kilmarnock – Celtic 1.5 gol üstü %88
- Zwolle – Ajax 1.5 gol üstü %87
- Porto – Alverca Ev sahibi kazanır %86
- Sparta Rotterdam – Feyenoord 1.5 gol üstü %85
- Rangers – Hibernian 1.5 gol üstü %85
- Hearts – Dundee United 1.5 gol üstü %82
İlgili sayfalar
- St Pauli maç tahminleri ve form
- Greuther Furth maç tahminleri ve form
- 2. Bundesliga tahminleri ve puan durumu
- 9 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
