Motherwell – Falkirk Maç Tahmini
Premiership · 9 Ağustos 2026 17:00 · Sonuç 0-0. Tahminimiz: Motherwell kazanır (%53) · oran 1.87. En olası seçim 1.5 Üst %79 (oran ~1.27). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Motherwell 1.76 – 1.03 Falkirk
En olası skorlar
1-1 12%1-0 10%2-1 10%2-0 9%0-0 7%
Neden?
- Form: Motherwell son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Falkirk 0.6 — Motherwell formda önde.
- Motherwell güç puanında hafif önde (82 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%52); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Motherwell 1.8 – Falkirk 1.0; 2.5 üstü ihtimali %53, karşılıklı gol %56.
Motherwell – Falkirk geçmiş maçları (H2H)
Son 5 karşılaşma: Motherwell 0 galibiyet, 2 beraberlik, Falkirk 3 galibiyet. Maç başına ortalama 1.8 gol, karşılıklı gol oranı %40, 2.5 üst %40.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-09 | Premiership | Motherwell – Falkirk | 0-0 | Beraberlik |
| 2026-05-02 | Premiership | Falkirk – Motherwell | 1-0 | Falkirk kazandı |
| 2026-04-04 | Premiership | Motherwell – Falkirk | 2-3 | Falkirk kazandı |
| 2025-12-03 | Premiership | Falkirk – Motherwell | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-10-18 | Premiership | Motherwell – Falkirk | 1-2 | Falkirk kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.87 | 3.90 | 4.10 | 1.76 | 2.08 |
| Bet365 | 1.79 | 3.75 | 4.10 | 1.73 | 2.10 |
| Bet&Win | 1.85 | 3.60 | 3.90 | — | — |
| BetVictor | 1.80 | 3.60 | 3.90 | — | — |
| Betfred | 1.83 | 3.75 | 4.00 | — | — |
| Paddy Power | 1.80 | 3.75 | 3.80 | — | — |
| SkyBet | 1.80 | 3.60 | 3.80 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Motherwell – Falkirk maçını kim kazanır?
Modelimize göre motherwell kazanır ihtimali %53; beraberlik %27.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %56. Gol beklentisi Motherwell 1.76 – 1.03 Falkirk.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %53, alt %47. 1.5 üst %79, 3.5 üst %30.
Motherwell – Falkirk maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 5 karşılaşmada Motherwell 0, Falkirk 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.8 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %40.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
9 Ağustos 2026 günü diğer Premiership maçları
- Kilmarnock – Celtic 1.5 gol üstü %88
- Hearts – Dundee United 1.5 gol üstü %82
- Motherwell – Falkirk 1.5 gol üstü %79
- Rangers – Hibernian 1.5 gol üstü %85
Günün en güçlü tahminleri
- Benfica – Academico Viseu Ev sahibi kazanır %91
- Heerenveen – Twente 1.5 gol üstü %88
- Zwolle – Ajax 1.5 gol üstü %87
- Porto – Alverca Ev sahibi kazanır %86
- Sparta Rotterdam – Feyenoord 1.5 gol üstü %85
- Cottbus – Hannover 1.5 gol üstü %84
- St Pauli – Greuther Furth 1.5 gol üstü %83
- Waregem – Genk 1.5 gol üstü %81
İlgili sayfalar
- Motherwell maç tahminleri ve form
- Falkirk maç tahminleri ve form
- Premiership tahminleri ve puan durumu
- 9 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
