Waregem – Genk Maç Tahmini
Pro League · 9 Ağustos 2026 17:00 · Sonuç 2-1. Tahminimiz: Genk kazanır (%50) · oran 2.24. En olası seçim 1.5 Üst %81 (oran ~1.26). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Waregem 1.21 – 1.81 Genk
En olası skorlar
1-1 11%1-2 10%0-1 8%0-2 8%2-1 6%
Neden?
- Form: Waregem son 5 maçta ortalama 3.0 puan, Genk 1.6 — Waregem formda önde.
- Genk güç puanında hafif önde (63 puan).
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor ama biz daha iddialıyız (%50 vs %44).
- Gol beklentisi: Waregem 1.2 – Genk 1.8; 2.5 üstü ihtimali %58, karşılıklı gol %61.
Waregem – Genk geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Waregem 2 galibiyet, 0 beraberlik, Genk 6 galibiyet. Maç başına ortalama 4.0 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-09 | Pro League | Waregem – Genk | 2-1 | Waregem kazandı |
| 2026-01-17 | Pro League | Waregem – Genk | 2-1 | Waregem kazandı |
| 2025-08-31 | Pro League | Genk – Waregem | 3-2 | Genk kazandı |
| 2023-01-14 | Pro League | Genk – Waregem | 1-0 | Genk kazandı |
| 2022-08-14 | Pro League | Waregem – Genk | 1-4 | Genk kazandı |
| 2022-02-06 | Pro League | Genk – Waregem | 2-0 | Genk kazandı |
| 2021-10-31 | Pro League | Waregem – Genk | 2-6 | Genk kazandı |
| 2021-01-27 | Pro League | Genk – Waregem | 3-2 | Genk kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.15 | 3.65 | 2.24 | 1.62 | 1.94 |
| Bet365 | 2.90 | 3.60 | 2.10 | 1.73 | 2.08 |
| Bet&Win | 3.20 | 3.60 | 2.15 | — | — |
| BetVictor | 3.00 | 3.50 | 2.10 | — | — |
| Betfred | 3.00 | 3.50 | 2.10 | — | — |
| Paddy Power | 3.00 | 3.50 | 2.05 | — | — |
| SkyBet | 2.90 | 3.40 | 2.05 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Waregem – Genk maçını kim kazanır?
Modelimize göre genk kazanır ihtimali %50; beraberlik %27.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %61. Gol beklentisi Waregem 1.21 – 1.81 Genk.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %58, alt %42. 1.5 üst %81, 3.5 üst %35.
Waregem – Genk maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Waregem 2, Genk 6 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 4.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
9 Ağustos 2026 günü diğer Pro League maçları
- Gent – Mechelen 3.5 gol altı %74
- Charleroi – Oud-Heverlee Leuven 1.5 gol üstü %78
- Waregem – Genk 1.5 gol üstü %81
- Anderlecht – RAAL La Louviere 3.5 gol altı %73
- Antwerp – Beveren 3.5 gol altı %78
Günün en güçlü tahminleri
- Benfica – Academico Viseu Ev sahibi kazanır %91
- Heerenveen – Twente 1.5 gol üstü %88
- Kilmarnock – Celtic 1.5 gol üstü %88
- Zwolle – Ajax 1.5 gol üstü %87
- Porto – Alverca Ev sahibi kazanır %86
- Sparta Rotterdam – Feyenoord 1.5 gol üstü %85
- Rangers – Hibernian 1.5 gol üstü %85
- Cottbus – Hannover 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Waregem maç tahminleri ve form
- Genk maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 9 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
