Groningen – Utrecht Maç Tahmini
Eredivisie · 9 Ağustos 2026 15:30 · Sonuç 2-1. Tahminimiz: Groningen kazanır (%39) · oran 2.36. En olası seçim 1.5 Üst %79 (oran ~1.29). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Groningen 1.54 – 1.34 Utrecht
En olası skorlar
1-1 12%2-1 9%1-0 8%1-2 8%0-1 7%
Neden?
- Form: Groningen son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Utrecht 2.4 — Utrecht formda önde.
- Utrecht güç puanında hafif önde (55 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%41); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Groningen 1.5 – Utrecht 1.3; 2.5 üstü ihtimali %55, karşılıklı gol %59.
Groningen – Utrecht geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Groningen 3 galibiyet, 0 beraberlik, Utrecht 5 galibiyet. Maç başına ortalama 2.75 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-09 | Eredivisie | Groningen – Utrecht | 2-1 | Groningen kazandı |
| 2026-02-14 | Eredivisie | Groningen – Utrecht | 1-2 | Utrecht kazandı |
| 2025-09-14 | Eredivisie | Utrecht – Groningen | 0-1 | Groningen kazandı |
| 2025-04-13 | Eredivisie | Utrecht – Groningen | 3-1 | Utrecht kazandı |
| 2024-10-20 | Eredivisie | Groningen – Utrecht | 0-1 | Utrecht kazandı |
| 2023-04-07 | Eredivisie | Groningen – Utrecht | 1-2 | Utrecht kazandı |
| 2022-11-06 | Eredivisie | Utrecht – Groningen | 2-1 | Utrecht kazandı |
| 2022-03-20 | Eredivisie | Utrecht – Groningen | 1-3 | Groningen kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.36 | 3.55 | 3.00 | 1.78 | 2.06 |
| Bet365 | 2.30 | 3.50 | 3.00 | 1.80 | 2.00 |
| Bet&Win | 2.35 | 3.50 | 2.90 | — | — |
| BetVictor | 2.30 | 3.50 | 2.90 | — | — |
| Betfred | 2.30 | 3.40 | 2.80 | — | — |
| Paddy Power | 2.20 | 3.50 | 2.80 | — | — |
| SkyBet | 2.15 | 3.40 | 2.70 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Groningen – Utrecht maçını kim kazanır?
Modelimize göre groningen kazanır ihtimali %39; beraberlik %31.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %59. Gol beklentisi Groningen 1.54 – 1.34 Utrecht.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %55, alt %45. 1.5 üst %79, 3.5 üst %32.
Groningen – Utrecht maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Groningen 3, Utrecht 5 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
9 Ağustos 2026 günü diğer Eredivisie maçları
- Sparta Rotterdam – Feyenoord 1.5 gol üstü %85
- Groningen – Utrecht 1.5 gol üstü %79
- Zwolle – Ajax 1.5 gol üstü %87
- Heerenveen – Twente 1.5 gol üstü %88
Günün en güçlü tahminleri
- Benfica – Academico Viseu Ev sahibi kazanır %91
- Kilmarnock – Celtic 1.5 gol üstü %88
- Porto – Alverca Ev sahibi kazanır %86
- Rangers – Hibernian 1.5 gol üstü %85
- Cottbus – Hannover 1.5 gol üstü %84
- St Pauli – Greuther Furth 1.5 gol üstü %83
- Hearts – Dundee United 1.5 gol üstü %82
- Waregem – Genk 1.5 gol üstü %81
İlgili sayfalar
- Groningen maç tahminleri ve form
- Utrecht maç tahminleri ve form
- Eredivisie tahminleri ve puan durumu
- 9 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
