Anderlecht – RAAL La Louviere Maç Tahmini
Pro League · 9 Ağustos 2026 19:30 · Sonuç 2-1. Tahminimiz: Anderlecht kazanır (%58) · oran 1.85. En olası seçim 3.5 Alt %73 (oran ~1.36). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Anderlecht 1.75 – 0.83 RAAL La Louviere
En olası skorlar
1-0 13%1-1 12%2-0 12%2-1 10%0-0 8%
Neden?
- Form: Anderlecht son 5 maçta ortalama 1.0 puan, RAAL La Louviere 0.6 — form dengeli.
- Anderlecht güç puanında hafif önde (62 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%54); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Anderlecht 1.8 – RAAL La Louviere 0.8; 2.5 üstü ihtimali %48, karşılıklı gol %48.
Anderlecht – RAAL La Louviere geçmiş maçları (H2H)
Son 3 karşılaşma: Anderlecht 2 galibiyet, 1 beraberlik, RAAL La Louviere 0 galibiyet. Maç başına ortalama 1.33 gol, karşılıklı gol oranı %33, 2.5 üst %33.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-09 | Pro League | Anderlecht – RAAL La Louviere | 2-1 | Anderlecht kazandı |
| 2026-02-15 | Pro League | Anderlecht – RAAL La Louviere | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-11-23 | Pro League | RAAL La Louviere – Anderlecht | 0-1 | Anderlecht kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.78 | 3.65 | 4.80 | 1.90 | 1.87 |
| Bet365 | 1.73 | 3.50 | 4.20 | 1.95 | 1.85 |
| Bet&Win | 1.80 | 3.60 | 4.50 | — | — |
| BetVictor | 1.73 | 3.50 | 4.40 | — | — |
| Betfred | 1.73 | 3.50 | 4.50 | — | — |
| Paddy Power | 1.67 | 3.60 | 4.40 | — | — |
| SkyBet | 1.67 | 3.50 | 4.20 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Anderlecht – RAAL La Louviere maçını kim kazanır?
Modelimize göre anderlecht kazanır ihtimali %58; beraberlik %26.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol yok ihtimali %52. Gol beklentisi Anderlecht 1.75 – 0.83 RAAL La Louviere.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %48, alt %52. 1.5 üst %73, 3.5 üst %27.
Anderlecht – RAAL La Louviere maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 3 karşılaşmada Anderlecht 2, RAAL La Louviere 0 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.33 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %33.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
9 Ağustos 2026 günü diğer Pro League maçları
- Gent – Mechelen 3.5 gol altı %74
- Charleroi – Oud-Heverlee Leuven 1.5 gol üstü %78
- Waregem – Genk 1.5 gol üstü %81
- Anderlecht – RAAL La Louviere 3.5 gol altı %73
- Antwerp – Beveren 3.5 gol altı %78
Günün en güçlü tahminleri
- Benfica – Academico Viseu Ev sahibi kazanır %91
- Heerenveen – Twente 1.5 gol üstü %88
- Kilmarnock – Celtic 1.5 gol üstü %88
- Zwolle – Ajax 1.5 gol üstü %87
- Porto – Alverca Ev sahibi kazanır %86
- Sparta Rotterdam – Feyenoord 1.5 gol üstü %85
- Rangers – Hibernian 1.5 gol üstü %85
- Cottbus – Hannover 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Anderlecht maç tahminleri ve form
- RAAL La Louviere maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 9 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
