Gent – Mechelen Maç Tahmini
Pro League · 9 Ağustos 2026 14:30 · Sonuç 2-0. Tahminimiz: Gent kazanır (%49) · oran 2.00. En olası seçim 3.5 Alt %74 (oran ~1.41). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Gent 1.6 – 1.0 Mechelen
En olası skorlar
1-1 12%1-0 11%2-0 10%2-1 10%0-0 8%
Neden?
- Form: Gent son 5 maçta ortalama 0.6 puan, Mechelen 1.0 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%49); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Gent 1.6 – Mechelen 1.0; 2.5 üstü ihtimali %48, karşılıklı gol %51.
Gent – Mechelen geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Gent 4 galibiyet, 3 beraberlik, Mechelen 1 galibiyet. Maç başına ortalama 3.12 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-09 | Pro League | Gent – Mechelen | 2-0 | Gent kazandı |
| 2026-05-03 | Pro League | Mechelen – Gent | 1-0 | Mechelen kazandı |
| 2026-04-06 | Pro League | Gent – Mechelen | 1-1 | Beraberlik |
| 2026-03-08 | Pro League | Gent – Mechelen | 3-1 | Gent kazandı |
| 2025-08-16 | Pro League | Mechelen – Gent | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-02-07 | Pro League | Mechelen – Gent | 3-3 | Beraberlik |
| 2024-09-15 | Pro League | Gent – Mechelen | 2-0 | Gent kazandı |
| 2024-05-04 | Pro League | Mechelen – Gent | 2-4 | Gent kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.98 | 3.45 | 3.80 | 1.93 | 1.81 |
| Bet365 | 1.91 | 3.50 | 3.60 | 1.90 | 1.90 |
| Bet&Win | 2.00 | 3.50 | 3.60 | — | — |
| BetVictor | 1.95 | 3.40 | 3.50 | — | — |
| Betfred | 1.95 | 3.50 | 3.40 | — | — |
| Paddy Power | 1.91 | 3.50 | 3.40 | — | — |
| SkyBet | 1.91 | 3.40 | 3.30 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Gent – Mechelen maçını kim kazanır?
Modelimize göre gent kazanır ihtimali %49; beraberlik %29.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %51. Gol beklentisi Gent 1.6 – 1.0 Mechelen.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %48, alt %52. 1.5 üst %72, 3.5 üst %26.
Gent – Mechelen maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Gent 4, Mechelen 1 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.12 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
9 Ağustos 2026 günü diğer Pro League maçları
- Gent – Mechelen 3.5 gol altı %74
- Charleroi – Oud-Heverlee Leuven 1.5 gol üstü %78
- Waregem – Genk 1.5 gol üstü %81
- Anderlecht – RAAL La Louviere 3.5 gol altı %73
- Antwerp – Beveren 3.5 gol altı %78
Günün en güçlü tahminleri
- Benfica – Academico Viseu Ev sahibi kazanır %91
- Heerenveen – Twente 1.5 gol üstü %88
- Kilmarnock – Celtic 1.5 gol üstü %88
- Zwolle – Ajax 1.5 gol üstü %87
- Porto – Alverca Ev sahibi kazanır %86
- Sparta Rotterdam – Feyenoord 1.5 gol üstü %85
- Rangers – Hibernian 1.5 gol üstü %85
- Cottbus – Hannover 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Gent maç tahminleri ve form
- Mechelen maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 9 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
