Charleroi – Oud-Heverlee Leuven Maç Tahmini
Pro League · 9 Ağustos 2026 17:00 · Sonuç 3-1. Tahminimiz: Charleroi kazanır (%53) · oran 1.85. En olası seçim 1.5 Üst %78 (oran ~1.38). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Charleroi 1.79 – 1.06 Oud-Heverlee Leuven
En olası skorlar
1-1 12%2-1 10%1-0 10%2-0 9%0-0 6%
Neden?
- Form: Charleroi son 5 maçta ortalama 2.0 puan, Oud-Heverlee Leuven 1.0 — Charleroi formda önde.
- Charleroi güç puanında hafif önde (57 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%54); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Charleroi 1.8 – Oud-Heverlee Leuven 1.1; 2.5 üstü ihtimali %54, karşılıklı gol %56.
Charleroi – Oud-Heverlee Leuven geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Charleroi 3 galibiyet, 3 beraberlik, Oud-Heverlee Leuven 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.25 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-09 | Pro League | Charleroi – Oud-Heverlee Leuven | 3-1 | Charleroi kazandı |
| 2026-05-19 | Pro League | Charleroi – Oud-Heverlee Leuven | 1-1 | Beraberlik |
| 2026-04-25 | Pro League | Oud-Heverlee Leuven – Charleroi | 0-2 | Charleroi kazandı |
| 2026-03-14 | Pro League | Charleroi – Oud-Heverlee Leuven | 0-2 | Oud-Heverlee Leuven kazandı |
| 2025-07-27 | Pro League | Oud-Heverlee Leuven – Charleroi | 2-2 | Beraberlik |
| 2025-05-24 | Pro League | Charleroi – Oud-Heverlee Leuven | 2-1 | Charleroi kazandı |
| 2025-03-28 | Pro League | Oud-Heverlee Leuven – Charleroi | 0-0 | Beraberlik |
| 2024-12-14 | Pro League | Oud-Heverlee Leuven – Charleroi | 1-0 | Oud-Heverlee Leuven kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.81 | 3.55 | 4.70 | 1.91 | 1.85 |
| Bet365 | 1.75 | 3.50 | 4.20 | 2.00 | 1.80 |
| Bet&Win | 1.83 | 3.60 | 4.33 | — | — |
| BetVictor | 1.75 | 3.50 | 4.33 | — | — |
| Betfred | 1.73 | 3.50 | 4.33 | — | — |
| Paddy Power | 1.70 | 3.50 | 4.40 | — | — |
| SkyBet | 1.70 | 3.40 | 4.20 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Charleroi – Oud-Heverlee Leuven maçını kim kazanır?
Modelimize göre charleroi kazanır ihtimali %53; beraberlik %27.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %56. Gol beklentisi Charleroi 1.79 – 1.06 Oud-Heverlee Leuven.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %54, alt %46. 1.5 üst %78, 3.5 üst %31.
Charleroi – Oud-Heverlee Leuven maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Charleroi 3, Oud-Heverlee Leuven 2 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
9 Ağustos 2026 günü diğer Pro League maçları
- Gent – Mechelen 3.5 gol altı %74
- Charleroi – Oud-Heverlee Leuven 1.5 gol üstü %78
- Waregem – Genk 1.5 gol üstü %81
- Anderlecht – RAAL La Louviere 3.5 gol altı %73
- Antwerp – Beveren 3.5 gol altı %78
Günün en güçlü tahminleri
- Benfica – Academico Viseu Ev sahibi kazanır %91
- Heerenveen – Twente 1.5 gol üstü %88
- Kilmarnock – Celtic 1.5 gol üstü %88
- Zwolle – Ajax 1.5 gol üstü %87
- Porto – Alverca Ev sahibi kazanır %86
- Sparta Rotterdam – Feyenoord 1.5 gol üstü %85
- Rangers – Hibernian 1.5 gol üstü %85
- Cottbus – Hannover 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Charleroi maç tahminleri ve form
- Oud-Heverlee Leuven maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 9 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
