Strasbourg – Monaco Maç Tahmini
Ligue 1 · 17 Mayıs 2026 22:00 · Sonuç 5-4. Tahminimiz: Monaco kazanır (%46) · oran 2.24. En olası seçim 1.5 Üst %88 (oran ~1.15). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Strasbourg 1.62 – 1.98 Monaco
En olası skorlar
1-1 9%1-2 9%2-1 7%2-2 7%1-3 6%
Neden?
- Form: Strasbourg son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Monaco 1.0 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Strasbourg maç başına 1.61 gol beklentisi (xG) üretiyor, Monaco 1.68. Savunmada Strasbourg 1.61, Monaco 1.42 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%44); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Strasbourg 1.6 – Monaco 2.0; 2.5 üstü ihtimali %70, karşılıklı gol %69.
Strasbourg – Monaco geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Strasbourg 1 galibiyet, 2 beraberlik, Monaco 5 galibiyet. Maç başına ortalama 3.88 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-12 | Ligue 1 | Strasbourg – Monaco | 1-1 | Beraberlik |
| 2026-05-17 | Ligue 1 | Strasbourg – Monaco | 5-4 | Strasbourg kazandı |
| 2025-08-31 | Ligue 1 | Monaco – Strasbourg | 3-2 | Monaco kazandı |
| 2025-04-19 | Ligue 1 | Monaco – Strasbourg | 0-0 | Beraberlik |
| 2024-11-09 | Ligue 1 | Strasbourg – Monaco | 1-3 | Monaco kazandı |
| 2024-03-10 | Ligue 1 | Strasbourg – Monaco | 0-1 | Monaco kazandı |
| 2023-08-20 | Ligue 1 | Monaco – Strasbourg | 3-0 | Monaco kazandı |
| 2023-04-02 | Ligue 1 | Monaco – Strasbourg | 4-3 | Monaco kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.05 | 4.00 | 2.24 | 1.50 | 2.88 |
| Bet365 | 2.88 | 3.80 | 2.10 | 1.44 | 2.75 |
| Bet&Win | 2.87 | 3.80 | 2.20 | — | — |
| BetVictor | 2.88 | 3.75 | 2.10 | — | — |
| Betfred | 2.88 | 4.00 | 2.15 | — | — |
| Ladbrokes | 2.87 | 3.80 | 2.20 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Strasbourg – Monaco maçını kim kazanır?
Modelimize göre monaco kazanır ihtimali %46; beraberlik %22.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %69. Gol beklentisi Strasbourg 1.62 – 1.98 Monaco.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %70, alt %30. 1.5 üst %88, 3.5 üst %47.
Strasbourg – Monaco maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Strasbourg 1, Monaco 5 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
17 Mayıs 2026 günü diğer Ligue 1 maçları
- Brest – Angers 1.5 gol üstü %75
- Lille – Auxerre 1.5 gol üstü %80
- Lorient – Le Havre 1.5 gol üstü %77
- Lyon – Lens 1.5 gol üstü %85
- Marseille – Rennes 1.5 gol üstü %86
- Nantes – Toulouse 1.5 gol üstü %78
- Nice – Metz 1.5 gol üstü %82
- Paris FC – Paris SG 1.5 gol üstü %89
- Strasbourg – Monaco 1.5 gol üstü %88
Günün en güçlü tahminleri
- PSV Eindhoven – Twente 1.5 gol üstü %92
- Nijmegen – Go Ahead Eagles 1.5 gol üstü %92
- Heerenveen – Ajax 1.5 gol üstü %91
- AZ Alkmaar – NAC Breda 1.5 gol üstü %90
- Darmstadt – Paderborn 1.5 gol üstü %90
- Barcelona – Betis 1.5 gol üstü %90
- Karlsruhe – Bochum 1.5 gol üstü %90
- Bielefeld – Hertha 1.5 gol üstü %90
İlgili sayfalar
- Strasbourg maç tahminleri ve form
- Monaco maç tahminleri ve form
- Ligue 1 tahminleri ve puan durumu
- 17 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
