PSV Eindhoven – Twente Maç Tahmini
Eredivisie · 17 Mayıs 2026 15:30 · Sonuç 5-1. Tahminimiz: PSV Eindhoven kazanır (%46) · oran 2.16. En olası seçim 1.5 Üst %92 (oran ~1.11). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: PSV Eindhoven 2.15 – 1.78 Twente
En olası skorlar
2-1 8%1-1 8%2-2 7%1-2 7%3-1 6%
Neden?
- Form: PSV Eindhoven son 5 maçta ortalama 2.6 puan, Twente 2.2 — form dengeli.
- Güç farkı belirgin: PSV Eindhoven güç puanında 122 puan önde.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%46); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: PSV Eindhoven 2.1 – Twente 1.8; 2.5 üstü ihtimali %75, karşılıklı gol %75.
PSV Eindhoven – Twente geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: PSV Eindhoven 7 galibiyet, 0 beraberlik, Twente 1 galibiyet. Maç başına ortalama 4.0 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-20 | Eredivisie | Twente – PSV Eindhoven | 3-2 | Twente kazandı |
| 2026-05-17 | Eredivisie | PSV Eindhoven – Twente | 5-1 | PSV Eindhoven kazandı |
| 2025-08-17 | Eredivisie | Twente – PSV Eindhoven | 0-2 | PSV Eindhoven kazandı |
| 2025-04-24 | Eredivisie | Twente – PSV Eindhoven | 1-3 | PSV Eindhoven kazandı |
| 2024-12-06 | Eredivisie | PSV Eindhoven – Twente | 6-1 | PSV Eindhoven kazandı |
| 2024-03-17 | Eredivisie | PSV Eindhoven – Twente | 1-0 | PSV Eindhoven kazandı |
| 2023-11-25 | Eredivisie | Twente – PSV Eindhoven | 0-3 | PSV Eindhoven kazandı |
| 2023-02-26 | Eredivisie | PSV Eindhoven – Twente | 3-1 | PSV Eindhoven kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.16 | 4.50 | 3.00 | 1.34 | 3.55 |
| Bet365 | 2.05 | 4.00 | 2.88 | 1.33 | 3.40 |
| Bet&Win | 2.10 | 4.10 | 2.87 | — | — |
| BetVictor | 2.05 | 4.10 | 3.00 | — | — |
| Betfred | 2.05 | 4.00 | 2.88 | — | — |
| Ladbrokes | 2.10 | 4.20 | 2.87 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
PSV Eindhoven – Twente maçını kim kazanır?
Modelimize göre psv eindhoven kazanır ihtimali %46; beraberlik %23.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %75. Gol beklentisi PSV Eindhoven 2.15 – 1.78 Twente.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %75, alt %25. 1.5 üst %92, 3.5 üst %54.
PSV Eindhoven – Twente maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada PSV Eindhoven 7, Twente 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 4.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
17 Mayıs 2026 günü diğer Eredivisie maçları
- AZ Alkmaar – NAC Breda 1.5 gol üstü %90
- Heerenveen – Ajax 1.5 gol üstü %91
- Heracles – Groningen 1.5 gol üstü %88
- Nijmegen – Go Ahead Eagles 1.5 gol üstü %92
- PSV Eindhoven – Twente 1.5 gol üstü %92
- Sparta Rotterdam – Excelsior 1.5 gol üstü %88
- Utrecht – For Sittard 1.5 gol üstü %88
- Volendam – Telstar 1.5 gol üstü %85
- Zwolle – Feyenoord 1.5 gol üstü %89
Günün en güçlü tahminleri
- Darmstadt – Paderborn 1.5 gol üstü %90
- Barcelona – Betis 1.5 gol üstü %90
- Karlsruhe – Bochum 1.5 gol üstü %90
- Bielefeld – Hertha 1.5 gol üstü %90
- Elversberg – Preußen Münster 1.5 gol üstü %89
- Paris FC – Paris SG 1.5 gol üstü %89
- Hannover – Nurnberg 1.5 gol üstü %88
- Magdeburg – Kaiserslautern 1.5 gol üstü %88
İlgili sayfalar
- PSV Eindhoven maç tahminleri ve form
- Twente maç tahminleri ve form
- Eredivisie tahminleri ve puan durumu
- 17 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
