Lyon – Lens Maç Tahmini
Ligue 1 · 17 Mayıs 2026 22:00 · Sonuç 0-4. Tahminimiz: Lyon kazanır (%54) · oran 1.84. En olası seçim 1.5 Üst %85 (oran ~1.20). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Lyon 1.97 – 1.2 Lens
En olası skorlar
1-1 10%2-1 10%2-0 8%1-0 8%3-1 6%
Neden?
- Form: Lyon son 5 maçta ortalama 2.4 puan, Lens 1.6 — Lyon formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Lyon maç başına 1.64 gol beklentisi (xG) üretiyor, Lens 2.21. Savunmada Lyon 1.55, Lens 1.21 xG yiyor.
- Dinlenme: Lyon 3 gün daha dinlenmiş (7 / 4 gün).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%55); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Lyon 2.0 – Lens 1.2; 2.5 üstü ihtimali %61, karşılıklı gol %65.
Lyon – Lens geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Lyon 2 galibiyet, 1 beraberlik, Lens 5 galibiyet. Maç başına ortalama 2.75 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-09 | Ligue 1 | Lens – Lyon | 2-1 | Lens kazandı |
| 2026-05-17 | Ligue 1 | Lyon – Lens | 0-4 | Lens kazandı |
| 2025-08-16 | Ligue 1 | Lens – Lyon | 0-1 | Lyon kazandı |
| 2025-05-04 | Ligue 1 | Lyon – Lens | 1-2 | Lens kazandı |
| 2024-09-15 | Ligue 1 | Lens – Lyon | 0-0 | Beraberlik |
| 2024-03-03 | Ligue 1 | Lyon – Lens | 0-3 | Lens kazandı |
| 2023-12-02 | Ligue 1 | Lens – Lyon | 3-2 | Lens kazandı |
| 2023-02-12 | Ligue 1 | Lyon – Lens | 2-1 | Lyon kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.84 | 4.30 | 4.30 | 1.59 | 2.52 |
| Bet365 | 1.73 | 4.00 | 4.10 | 1.57 | 2.38 |
| Bet&Win | 1.78 | 4.10 | 4.00 | — | — |
| BetVictor | 1.70 | 3.90 | 4.10 | — | — |
| Betfred | 1.73 | 4.00 | 4.20 | — | — |
| Ladbrokes | 1.80 | 4.00 | 3.90 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Lyon – Lens maçını kim kazanır?
Modelimize göre lyon kazanır ihtimali %54; beraberlik %24.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %65. Gol beklentisi Lyon 1.97 – 1.2 Lens.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %61, alt %39. 1.5 üst %85, 3.5 üst %40.
Lyon – Lens maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Lyon 2, Lens 5 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
17 Mayıs 2026 günü diğer Ligue 1 maçları
- Brest – Angers 1.5 gol üstü %75
- Lille – Auxerre 1.5 gol üstü %80
- Lorient – Le Havre 1.5 gol üstü %77
- Lyon – Lens 1.5 gol üstü %85
- Marseille – Rennes 1.5 gol üstü %86
- Nantes – Toulouse 1.5 gol üstü %78
- Nice – Metz 1.5 gol üstü %82
- Paris FC – Paris SG 1.5 gol üstü %89
- Strasbourg – Monaco 1.5 gol üstü %88
Günün en güçlü tahminleri
- PSV Eindhoven – Twente 1.5 gol üstü %92
- Nijmegen – Go Ahead Eagles 1.5 gol üstü %92
- Heerenveen – Ajax 1.5 gol üstü %91
- AZ Alkmaar – NAC Breda 1.5 gol üstü %90
- Darmstadt – Paderborn 1.5 gol üstü %90
- Barcelona – Betis 1.5 gol üstü %90
- Karlsruhe – Bochum 1.5 gol üstü %90
- Bielefeld – Hertha 1.5 gol üstü %90
İlgili sayfalar
- Lyon maç tahminleri ve form
- Lens maç tahminleri ve form
- Ligue 1 tahminleri ve puan durumu
- 17 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
