Nantes – Toulouse Maç Tahmini
Ligue 1 · 17 Mayıs 2026 22:00 · Sonuç 0-0. Tahminimiz: Nantes kazanır (%38) · oran 2.68. En olası seçim 1.5 Üst %78 (oran ~1.27). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Nantes 1.48 – 1.45 Toulouse
En olası skorlar
1-1 12%2-1 8%1-2 8%1-0 7%0-1 7%
Neden?
- Form: Nantes son 5 maçta ortalama 0.8 puan, Toulouse 1.4 — form dengeli.
- Toulouse güç puanında hafif önde (95 puan).
- Hücum: Nantes maç başına 1.37 gol beklentisi (xG) üretiyor, Toulouse 1.44. Savunmada Nantes 1.44, Toulouse 1.43 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%37); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Nantes 1.5 – Toulouse 1.4; 2.5 üstü ihtimali %56, karşılıklı gol %60.
Nantes – Toulouse geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Nantes 2 galibiyet, 5 beraberlik, Toulouse 1 galibiyet. Maç başına ortalama 1.75 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-17 | Ligue 1 | Nantes – Toulouse | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-09-27 | Ligue 1 | Toulouse – Nantes | 2-2 | Beraberlik |
| 2025-04-27 | Ligue 1 | Nantes – Toulouse | 0-0 | Beraberlik |
| 2024-08-18 | Ligue 1 | Toulouse – Nantes | 0-0 | Beraberlik |
| 2024-02-11 | Ligue 1 | Toulouse – Nantes | 1-2 | Nantes kazandı |
| 2023-08-13 | Ligue 1 | Nantes – Toulouse | 1-2 | Toulouse kazandı |
| 2023-05-14 | Ligue 1 | Toulouse – Nantes | 0-0 | Beraberlik |
| 2022-08-28 | Ligue 1 | Nantes – Toulouse | 3-1 | Nantes kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.68 | 3.65 | 2.68 | 1.84 | 2.16 |
| Bet365 | 2.50 | 3.50 | 2.50 | 1.73 | 2.10 |
| Bet&Win | 2.60 | 3.60 | 2.55 | — | — |
| BetVictor | 2.50 | 3.40 | 2.55 | — | — |
| Betfred | 2.60 | 3.50 | 2.60 | — | — |
| Ladbrokes | 2.60 | 3.50 | 2.50 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Nantes – Toulouse maçını kim kazanır?
Modelimize göre nantes kazanır ihtimali %38; beraberlik %25.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %60. Gol beklentisi Nantes 1.48 – 1.45 Toulouse.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %56, alt %44. 1.5 üst %78, 3.5 üst %32.
Nantes – Toulouse maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Nantes 2, Toulouse 1 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
17 Mayıs 2026 günü diğer Ligue 1 maçları
- Brest – Angers 1.5 gol üstü %75
- Lille – Auxerre 1.5 gol üstü %80
- Lorient – Le Havre 1.5 gol üstü %77
- Lyon – Lens 1.5 gol üstü %85
- Marseille – Rennes 1.5 gol üstü %86
- Nantes – Toulouse 1.5 gol üstü %78
- Nice – Metz 1.5 gol üstü %82
- Paris FC – Paris SG 1.5 gol üstü %89
- Strasbourg – Monaco 1.5 gol üstü %88
Günün en güçlü tahminleri
- PSV Eindhoven – Twente 1.5 gol üstü %92
- Nijmegen – Go Ahead Eagles 1.5 gol üstü %92
- Heerenveen – Ajax 1.5 gol üstü %91
- AZ Alkmaar – NAC Breda 1.5 gol üstü %90
- Darmstadt – Paderborn 1.5 gol üstü %90
- Barcelona – Betis 1.5 gol üstü %90
- Karlsruhe – Bochum 1.5 gol üstü %90
- Bielefeld – Hertha 1.5 gol üstü %90
İlgili sayfalar
- Nantes maç tahminleri ve form
- Toulouse maç tahminleri ve form
- Ligue 1 tahminleri ve puan durumu
- 17 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
