Lorient – Le Havre Maç Tahmini
Ligue 1 · 17 Mayıs 2026 22:00 · Sonuç 0-2. Tahminimiz: Le Havre kazanır (%38) · oran 2.74. En olası seçim 1.5 Üst %77 (oran ~1.32). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Lorient 1.31 – 1.43 Le Havre
En olası skorlar
1-1 13%0-1 9%1-2 9%2-1 8%1-0 8%
Neden?
- Form: Lorient son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Le Havre 0.8 — form dengeli.
- Lorient güç puanında hafif önde (93 puan).
- Hücum: Lorient maç başına 1.48 gol beklentisi (xG) üretiyor, Le Havre 1.21. Savunmada Lorient 1.63, Le Havre 1.76 xG yiyor.
- Bahis sitelerinden ayrışıyoruz: bizim favorimiz deplasman (%38), sitelerinki ev sahibi (%37).
- Gol beklentisi: Lorient 1.3 – Le Havre 1.4; 2.5 üstü ihtimali %51, karşılıklı gol %61.
Lorient – Le Havre geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Lorient 2 galibiyet, 4 beraberlik, Le Havre 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.88 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-17 | Ligue 1 | Lorient – Le Havre | 0-2 | Le Havre kazandı |
| 2025-09-21 | Ligue 1 | Le Havre – Lorient | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-01-28 | Ligue 1 | Lorient – Le Havre | 3-3 | Beraberlik |
| 2023-09-03 | Ligue 1 | Le Havre – Lorient | 3-0 | Le Havre kazandı |
| 2019-10-19 | Ligue 2 | Le Havre – Lorient | 2-2 | Beraberlik |
| 2019-05-17 | Ligue 2 | Le Havre – Lorient | 2-3 | Lorient kazandı |
| 2018-07-28 | Ligue 2 | Lorient – Le Havre | 0-0 | Beraberlik |
| 2018-03-05 | Ligue 2 | Lorient – Le Havre | 1-0 | Lorient kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.68 | 3.70 | 2.74 | 1.94 | 2.00 |
| Bet365 | 2.55 | 3.30 | 2.50 | 1.88 | 1.98 |
| Bet&Win | 2.60 | 3.50 | 2.60 | — | — |
| BetVictor | 2.60 | 3.30 | 2.50 | — | — |
| Betfred | 2.60 | 3.40 | 2.63 | — | — |
| Ladbrokes | 2.60 | 3.50 | 2.60 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Lorient – Le Havre maçını kim kazanır?
Modelimize göre le havre kazanır ihtimali %38; beraberlik %30.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %61. Gol beklentisi Lorient 1.31 – 1.43 Le Havre.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %51, alt %49. 1.5 üst %77, 3.5 üst %30.
Lorient – Le Havre maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Lorient 2, Le Havre 2 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
17 Mayıs 2026 günü diğer Ligue 1 maçları
- Brest – Angers 1.5 gol üstü %75
- Lille – Auxerre 1.5 gol üstü %80
- Lorient – Le Havre 1.5 gol üstü %77
- Lyon – Lens 1.5 gol üstü %85
- Marseille – Rennes 1.5 gol üstü %86
- Nantes – Toulouse 1.5 gol üstü %78
- Nice – Metz 1.5 gol üstü %82
- Paris FC – Paris SG 1.5 gol üstü %89
- Strasbourg – Monaco 1.5 gol üstü %88
Günün en güçlü tahminleri
- PSV Eindhoven – Twente 1.5 gol üstü %92
- Nijmegen – Go Ahead Eagles 1.5 gol üstü %92
- Heerenveen – Ajax 1.5 gol üstü %91
- AZ Alkmaar – NAC Breda 1.5 gol üstü %90
- Darmstadt – Paderborn 1.5 gol üstü %90
- Barcelona – Betis 1.5 gol üstü %90
- Karlsruhe – Bochum 1.5 gol üstü %90
- Bielefeld – Hertha 1.5 gol üstü %90
İlgili sayfalar
- Lorient maç tahminleri ve form
- Le Havre maç tahminleri ve form
- Ligue 1 tahminleri ve puan durumu
- 17 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
