Marseille – Rennes Maç Tahmini
Ligue 1 · 17 Mayıs 2026 22:00 · Sonuç 3-1. Tahminimiz: Marseille kazanır (%48) · oran 2.10. En olası seçim 1.5 Üst %86 (oran ~1.20). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Marseille 1.9 – 1.41 Rennes
En olası skorlar
1-1 10%2-1 9%1-2 7%2-0 7%2-2 7%
Neden?
- Form: Marseille son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Rennes 2.4 — Rennes formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Marseille maç başına 1.92 gol beklentisi (xG) üretiyor, Rennes 1.66. Savunmada Marseille 1.57, Rennes 1.67 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%48); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Marseille 1.9 – Rennes 1.4; 2.5 üstü ihtimali %64, karşılıklı gol %66.
Marseille – Rennes geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Marseille 5 galibiyet, 0 beraberlik, Rennes 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.5 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-11 | Ligue 1 | Rennes – Marseille | 1-0 | Rennes kazandı |
| 2026-05-17 | Ligue 1 | Marseille – Rennes | 3-1 | Marseille kazandı |
| 2025-08-15 | Ligue 1 | Rennes – Marseille | 1-0 | Rennes kazandı |
| 2025-05-17 | Ligue 1 | Marseille – Rennes | 4-2 | Marseille kazandı |
| 2025-01-11 | Ligue 1 | Rennes – Marseille | 1-2 | Marseille kazandı |
| 2024-03-17 | Ligue 1 | Rennes – Marseille | 2-0 | Rennes kazandı |
| 2023-12-03 | Ligue 1 | Marseille – Rennes | 2-0 | Marseille kazandı |
| 2023-03-05 | Ligue 1 | Rennes – Marseille | 0-1 | Marseille kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.10 | 3.95 | 3.55 | 1.65 | 2.50 |
| Bet365 | 1.95 | 3.70 | 3.25 | 1.57 | 2.38 |
| Bet&Win | 2.05 | 3.80 | 3.20 | — | — |
| BetVictor | 1.95 | 3.70 | 3.25 | — | — |
| Betfred | 2.05 | 3.75 | 3.25 | — | — |
| Ladbrokes | 2.05 | 3.80 | 3.20 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Marseille – Rennes maçını kim kazanır?
Modelimize göre marseille kazanır ihtimali %48; beraberlik %24.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %66. Gol beklentisi Marseille 1.9 – 1.41 Rennes.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %64, alt %36. 1.5 üst %86, 3.5 üst %40.
Marseille – Rennes maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Marseille 5, Rennes 3 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
17 Mayıs 2026 günü diğer Ligue 1 maçları
- Brest – Angers 1.5 gol üstü %75
- Lille – Auxerre 1.5 gol üstü %80
- Lorient – Le Havre 1.5 gol üstü %77
- Lyon – Lens 1.5 gol üstü %85
- Marseille – Rennes 1.5 gol üstü %86
- Nantes – Toulouse 1.5 gol üstü %78
- Nice – Metz 1.5 gol üstü %82
- Paris FC – Paris SG 1.5 gol üstü %89
- Strasbourg – Monaco 1.5 gol üstü %88
Günün en güçlü tahminleri
- PSV Eindhoven – Twente 1.5 gol üstü %92
- Nijmegen – Go Ahead Eagles 1.5 gol üstü %92
- Heerenveen – Ajax 1.5 gol üstü %91
- AZ Alkmaar – NAC Breda 1.5 gol üstü %90
- Darmstadt – Paderborn 1.5 gol üstü %90
- Barcelona – Betis 1.5 gol üstü %90
- Karlsruhe – Bochum 1.5 gol üstü %90
- Bielefeld – Hertha 1.5 gol üstü %90
İlgili sayfalar
- Marseille maç tahminleri ve form
- Rennes maç tahminleri ve form
- Ligue 1 tahminleri ve puan durumu
- 17 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
