NAC Breda – Heerenveen Maç Tahmini
Eredivisie · 10 Mayıs 2026 17:45 · Sonuç 2-0. Tahminimiz: NAC Breda kazanır (%43) · oran 2.58. En olası seçim 1.5 Üst %87 (oran ~1.15). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: NAC Breda 1.88 – 1.67 Heerenveen
En olası skorlar
1-1 9%2-1 8%1-2 8%2-2 7%3-1 5%
Neden?
- Form: NAC Breda son 5 maçta ortalama 0.4 puan, Heerenveen 2.0 — Heerenveen formda önde.
- Güç farkı belirgin: Heerenveen güç puanında 152 puan önde.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor ama biz daha iddialıyız (%43 vs %38).
- Gol beklentisi: NAC Breda 1.9 – Heerenveen 1.7; 2.5 üstü ihtimali %69, karşılıklı gol %69.
NAC Breda – Heerenveen geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: NAC Breda 3 galibiyet, 1 beraberlik, Heerenveen 4 galibiyet. Maç başına ortalama 3.88 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-10 | Eredivisie | NAC Breda – Heerenveen | 2-0 | NAC Breda kazandı |
| 2025-10-24 | Eredivisie | Heerenveen – NAC Breda | 3-3 | Beraberlik |
| 2025-01-12 | Eredivisie | NAC Breda – Heerenveen | 2-4 | Heerenveen kazandı |
| 2024-08-31 | Eredivisie | Heerenveen – NAC Breda | 4-0 | Heerenveen kazandı |
| 2019-05-12 | Eredivisie | Heerenveen – NAC Breda | 2-1 | Heerenveen kazandı |
| 2018-12-22 | Eredivisie | NAC Breda – Heerenveen | 4-2 | NAC Breda kazandı |
| 2018-04-29 | Eredivisie | NAC Breda – Heerenveen | 3-0 | NAC Breda kazandı |
| 2017-12-16 | Eredivisie | Heerenveen – NAC Breda | 1-0 | Heerenveen kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.58 | 4.10 | 2.54 | 1.45 | 2.92 |
| Bet365 | 2.55 | 3.75 | 2.55 | 1.44 | 2.70 |
| Bet&Win | 2.45 | 3.90 | 2.50 | — | — |
| BetVictor | 2.45 | 3.80 | 2.50 | — | — |
| Betfred | 2.50 | 3.75 | 2.40 | — | — |
| Ladbrokes | 2.45 | 3.90 | 2.50 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
NAC Breda – Heerenveen maçını kim kazanır?
Modelimize göre nac breda kazanır ihtimali %43; beraberlik %23.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %69. Gol beklentisi NAC Breda 1.88 – 1.67 Heerenveen.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %69, alt %31. 1.5 üst %87, 3.5 üst %46.
NAC Breda – Heerenveen maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada NAC Breda 3, Heerenveen 4 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
10 Mayıs 2026 günü diğer Eredivisie maçları
- Ajax – Utrecht 1.5 gol üstü %90
- Excelsior – Volendam 1.5 gol üstü %83
- Feyenoord – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %90
- For Sittard – Zwolle 1.5 gol üstü %84
- Go Ahead Eagles – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %92
- Groningen – Nijmegen 1.5 gol üstü %89
- NAC Breda – Heerenveen 1.5 gol üstü %87
- Telstar – Heracles 1.5 gol üstü %87
- Twente – Sparta Rotterdam 1.5 gol üstü %89
Günün en güçlü tahminleri
- Barcelona – Real Madrid 1.5 gol üstü %93
- Paris SG – Brest 1.5 gol üstü %89
- Hertha – Greuther Furth 1.5 gol üstü %88
- FC Koln – Heidenheim 1.5 gol üstü %88
- Genk – Westerlo 1.5 gol üstü %87
- Rennes – Paris FC 1.5 gol üstü %86
- Fortuna Dusseldorf – Elversberg 1.5 gol üstü %86
- Celtic – Rangers 1.5 gol üstü %85
İlgili sayfalar
- NAC Breda maç tahminleri ve form
- Heerenveen maç tahminleri ve form
- Eredivisie tahminleri ve puan durumu
- 10 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
