Konyaspor – Fenerbahce Maç Tahmini
Süper Lig · 9 Mayıs 2026 20:00 · Sonuç 0-3. Tahminimiz: Fenerbahce kazanır (%69) · oran 1.50. En olası seçim 1.5 Üst %81 (oran ~1.23). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Konyaspor 0.84 – 2.22 Fenerbahce
En olası skorlar
0-2 12%0-1 10%1-2 10%1-1 9%0-3 9%
Neden?
- Form: Konyaspor son 5 maçta ortalama 2.0 puan, Fenerbahce 2.0 — form dengeli.
- Güç farkı belirgin: Fenerbahce güç puanında 188 puan önde.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%67); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Konyaspor 0.8 – Fenerbahce 2.2; 2.5 üstü ihtimali %59, karşılıklı gol %53.
Konyaspor – Fenerbahce geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Konyaspor 0 galibiyet, 1 beraberlik, Fenerbahce 7 galibiyet. Maç başına ortalama 4.12 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %88.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-22 | Super Lig | Fenerbahce – Konyaspor | 4-2 | Fenerbahce kazandı |
| 2026-05-09 | Super Lig | Konyaspor – Fenerbahce | 0-3 | Fenerbahce kazandı |
| 2025-12-15 | Super Lig | Fenerbahce – Konyaspor | 4-0 | Fenerbahce kazandı |
| 2025-05-31 | Super Lig | Fenerbahce – Konyaspor | 2-1 | Fenerbahce kazandı |
| 2025-01-13 | Super Lig | Konyaspor – Fenerbahce | 2-3 | Fenerbahce kazandı |
| 2024-05-06 | Super Lig | Konyaspor – Fenerbahce | 0-0 | Beraberlik |
| 2024-01-10 | Super Lig | Fenerbahce – Konyaspor | 7-1 | Fenerbahce kazandı |
| 2023-02-25 | Super Lig | Fenerbahce – Konyaspor | 4-0 | Fenerbahce kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 7.00 | 4.70 | 1.50 | 1.55 | 2.38 |
| Bet365 | 5.75 | 4.20 | 1.39 | 1.62 | 2.25 |
| Bet&Win | 6.25 | 4.40 | 1.46 | — | — |
| BetVictor | 6.00 | 4.33 | 1.44 | — | — |
| Betfred | 6.50 | 4.33 | 1.40 | — | — |
| Ladbrokes | 6.50 | 4.40 | 1.48 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Konyaspor – Fenerbahce maçını kim kazanır?
Modelimize göre fenerbahce kazanır ihtimali %69; beraberlik %18.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %53. Gol beklentisi Konyaspor 0.84 – 2.22 Fenerbahce.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %59, alt %41. 1.5 üst %81, 3.5 üst %36.
Konyaspor – Fenerbahce maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Konyaspor 0, Fenerbahce 7 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 4.12 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
9 Mayıs 2026 günü diğer Süper Lig maçları
- Alanyaspor – Kayserispor 1.5 gol üstü %78
- Besiktas – Trabzonspor 1.5 gol üstü %85
- Buyuksehyr – Samsunspor 1.5 gol üstü %78
- Eyupspor – Rizespor 1.5 gol üstü %77
- Galatasaray – Antalyaspor 1.5 gol üstü %89
- Genclerbirligi – Kasimpasa 3.5 gol altı %78
- Goztep – Gaziantep 1.5 gol üstü %79
- Kocaelispor – Karagumruk 3.5 gol altı %74
- Konyaspor – Fenerbahce 1.5 gol üstü %81
Günün en güçlü tahminleri
- Wolfsburg – Bayern Munich 1.5 gol üstü %92
- Stuttgart – Leverkusen 1.5 gol üstü %91
- Hoffenheim – Werder Bremen 1.5 gol üstü %90
- St Etienne – Amiens 1.5 gol üstü %89
- Man City – Brentford 1.5 gol üstü %89
- Club Brugge – St Truiden 1.5 gol üstü %88
- Holstein Kiel – Magdeburg 1.5 gol üstü %88
- Liverpool – Chelsea 1.5 gol üstü %87
İlgili sayfalar
- Konyaspor maç tahminleri ve form
- Fenerbahce maç tahminleri ve form
- Süper Lig tahminleri ve puan durumu
- 9 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
